15 veidi kā pārvarēt kautrību un nedrošību

Kautrība ir izplatīta parādība. Katru reizi, kad kautrīgam cilvēkam ir jādara kaut kas citu cilvēku priekšā, viņš ir šausmās, un viņam ir tikai viena izeja – bēgt un iekrist aizā.

Bet kautrībai ir pozitīvas īpašības – tā nostāda jūs labvēlīgā gaismā: jūs radāt uzmanīga, nopietna cilvēka iespaidu, kas analizē savas darbības.

Par savu nedrošību, bailēm, par to labajām īpašībām un vēlmēm, kautrīgie cilvēki sabiedrībā nevēlas runāt, viņi nevēlas pat atvērties labi noskaņotiem, pret viņu, cilvēkiem.

Metodes pašapziņas veidošanai

Lasīt arī: Kā atbrīvoties no parādiem un naudas trūkuma

Psihologi ir piedāvājuši metodes, kas palīdzēs jums pārvarēt zemo pašnovērtējumu un radīt pašapziņu. Mēģiniet izpildīt visas ierosinātās darbības. Tās palīdzēs jums tuvināties pozitīv paštēla sasniegšanai.

1. Apzinieties savas stiprās un vājās puses un attiecīgi formulējiet savus mērķus.

2. Izlemiet, kas jums ir vērtīgs, kam jūs ticat, ko jūs vēlētos redzēt savā dzīvē. Analizējiet savus plānus un novērtējiet tos no mūsdienu perspektīvas, lai gūtu labumu no tā, kad ir paveikts progress.

Turpināt lasīt nākamā lapā…


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close