3 lietas, kas iznīcina mīlestību un izraisa šķiršanos

Spēcīgas un harmoniskas attiecības var padarīt ikvienu patiesi laimīgu. Tomēr ir daudz faktoru, kuru dēļ pat spožākās un spēcīgākās jūtas var izbalēt. Zinot par tiem, jūs varat izvairīties no šķiršanās un saglabāt mīlestību daudzus gadus.

Mīlestība ir lielisks stimuls attīstībai un pašpilnveidošanai. Persona, kas ir laimīga savā personīgajā dzīvē, viegli gūst panākumus citās jomās. Un gluži pretēji, mīlas problēmas var mums pastāvīgi atņemt dzīvotspēju. Tieši tāpēc konfliktu attiecībās ir visgrūtāk izturēt.

Saskaņā ar ekstrasensu Merilinu Kerro, mīlestības enerģija ir visradošākā un spēcīgākā, bet tajā pašā laikā – vistrauslākā, un daudzi faktori to var izjaukt. Dažreiz pat cilvēki, kuri vairākus gadus ir dzīvojuši līdzās, domā par šķiršanos, nevarot atrast citu izeju no problēmām. Tomēr ir arī pāri, kas ir spējuši pārvarēt visus šķēršļus un saglabāt jūtas daudzus gadus, kas nozīmē, ka mīlestība uz dzīvi nav mīts, bet gan realitāte, kas ir pieejama ikvienam. Lai jūsu attiecības būtu patiesi spēcīgas un harmoniskas, un jūsu jūtas kļūtu stiprākas katru dienu, izvairieties no trim faktoriem, kas var iznīcināt mīlestību.

Lasīt arī: Mīlestības horoskops 2018.gada martam

1. Enerģijas nesaderība. Ikviens zina teicienu “pretēji pievelkas”. Tomēr tas notiek tikai tad, ja cilvēki harmoniski papildina viens otru: viens ir spēcīgs, jo otrs ir vājš. Ja diviem cilvēkiem nav kopīgu pamatu, var rasties nopietnas problēmas: šajā gadījumā pat spēcīgas sajūtas negarantē laimīgas un spēcīgas attiecības, un radīt ģimeni būs problemātiski. Šādās ģimenēs bieži vien ir nepamatoti konflikti, kas agrāk vai vēlāk noved pie šķiršanās. Tomēr ar to var cīnīties: pārim ir nepieciešams noskaņoties uz viena enerģijas viļņa, censties izveidot abpusēju sapratni, un tad, pat ja atšķirības jūsu raksturā, jums būs iespēja veidot harmoniskas attiecības. Saskaņā ar Merilinas Kerro teikto, var palīdzēt spēcīgi mīlestības amuleti, kas palīdzēs nostiprināt vispārējo enerģiju jūsu pārī, palīdzēs rast kopsaucēju un pārvarēt problēmas.

2. Vienveidība. Dzīve un ikdienas rutīna var atdzesēt visredzamākās jūtas. Pāra spēks, tāpat kā jebkas cits, ir jāuzlādē: vispārējie iespaidi, jaunas emocijas, kopīga pieredze. Tas viss – degviela mīlestībai, kuras trūkuma dēļ, jūtas sāk vājināties un to aizstāj ar ierasto ieradumu būt tuvu viens otram. Tāpēc ilgstoša monotonija var novest pie šķiršanās. Lai to nepieļautu, mīlestība katru dienu stiprinās, enerģētikas grims ir nepieciešams. Merilina Kerro iesaka biežāk dažādot dzīves veidu un mēģināt kopā ar partneri piedzīvot tik daudz spilgtu mirkļu. Protams, dzīve nav tikai brīvdienas un spilgts iespaids: katastrofālas ikdienas mīlestība joprojām aizņem lielāko daļu no mūsu laika. Šajā gadījumā mīlestības amulets var būt ļoti noderīgs : tas sniegs jūsu pārim enerģiju, palīdzēs jums palielināt spilgtumu un intuitīvi sapratīs, kā jūs varat atsvaidzināt savas attiecības.

3. Pieradums. Tas ir vissliktākais mīlestības ienaidnieks, kas izriet no iepriekšminētās monotonijas. Ļoti bieži garās attiecībās jūtas tiek aizstātas ar ieradumu, un cilvēki paliek kopā vienkārši pēc inerces. Merilinas Kerro teica, ka uz ilgu laiku skatoties partneri tādās pašās situācijās, mēs varam prognozēt savu rīcību, vārdus, un pat emocijas. Tā kā nav novitātes, mīlestības enerģija pakāpeniski izzūd. Tāpēc jums ir nepieciešams iemācīties atklāt kaut ko jaunu savā mīļotajā, lai to uzlūkotu svaigi. Tas pats ir nepieciešams no viņa. Spēcīgs mīlestības amulets var radīt neticamu saikni starp attiecībām: tas palīdzēs atjaunot attiecības un stiprināt mīlestību.

Lasīt arī: 7 mīlestības piesaistīšanas noteikumi

Kā saglabāt mīlestību un izvairīties no atkāpšanās
Merilina Kerro, ekstrasensu cīņu trīskārtējā fināliste, pieredzējusi, cik grūti dažreiz ir uzturēt attiecības un atbalstīt mīlestību. Viņa ilgu laiku pavadīja, meklējot veidu, kā apturēt virkni problēmu viņas personīgajā dzīvē un radīt beznosacījuma mīlestības amuletu, kura spēks vispirms uz sevi pieredzēja. Un amulets pamatoja viņas cerības: sajūtas radās ar atjaunotu sparu, un attiecības, kas balansē par pārkāpšanas robežu, tika saglabātas. Tad Merilina sāka ieteikt šo amuletu ikvienam, kam ir problēmas ar mīļoto. Amulets beznosacījumu mīlestībai ir palīdzējis daudziem cilvēkiem.

Amulets pamodina cilvēka dabisko pievilcību, padara spilgtu ilgām attiecībām, nostiprina sajūtas. Tiem, kas uz ilgu laiku nevarēja atrast dvēseles biedru, amulets palīdz atrast mīlestību, un pāri, kas ir kopā pirmo gadu, lai izveidotu abpusēju saprašanos, stiprināt attiecības un katru dienu iemīlēties partnerī spēcīgāk.

 

Avots: dailyhoro.ru

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru