4 enerģētiski bīstamu attiecību veidi: kā pasargāt sevi no problēmām un atrast savu laimi

Mīlestība ne vienmēr ir patiesas jūtas un vienlīdzība. Diezgan bieži attiecības attīstās pēc negatīva scenārija. Bieži vien cilvēki nespēj saprast, ka viņu mīlestība ir toksiska un velti atņem daudz spēka un enerģijas.

Vairumā gadījumu attiecības ir destruktīvas, ja vismaz viens no cilvēkiem ir enerģētiski bīstams. Lai pasargātu sevi no visiem aprakstītajiem destruktīvo attiecību veidiem, jums palīdzēs spēja iepriekš atpazīt toksiskus cilvēkus.

Glābēja un upura attiecības

Daudz sliktāk. Ja esat glābēja lomā. Otra puse pastāvīgi iekļūst nepatikšanās savu slikto ieradumu vai briesmīgā rakstura dēļ, un jūs viņu izglābjat, mēģinot labot cilvēka trūkumus un likt viņam justies laimīgam.

Šī ir ļoti bīstama situācija. Pat ja cilvēks šādi uzvedas netīši, ceļā nemitīgi sastopoties ar grūtībām, tās ir viņa problēmas, nevis tavas. Mīlestībā dažreiz ir svarīgi nest upurus un palīdzēt savam dvēseles radiniekam atbrīvoties no problēmām, taču atslēgas vārds šeit ir “dažreiz”. Ja cilvēks ir tik infantils, stulbs vai paviršs, ka nespēj par sevi parūpēties vismaz pusi laika, viņam noteikti nav vērts tērēt tavu laiku un enerģiju uz viņu. Tas, iespējams, ir visbīstamākais toksisko attiecību veids.

Tēva un bērna vai mātes un bērna attiecības

Šāda veida attiecības ir arī ārkārtīgi negatīvas, jo abi cilvēki šajā gadījumā nevar atvērties simtprocentīgi. Tas, kurš ir “vecāks”, pastāvīgi rūpējas par dvēseles radinieku un neko no viņas nesaņem.

Tas, kurš ir “bērns” attiecībās, neattīstās un pastāvīgi atrodas mīļotā cilvēka ēnā. Viņš dažkārt saņem daudz dažādu labumu naudas un aprūpes veidā, bet viņš neattīstās. Pašpietiekams cilvēks, kurš vēlas dzīvē iet uz priekšu pats un nav atkarīgs no neviena, nekad nepieņems šādu lomu. Ja jūs vai jūsu otrā puse esat pilnībā no jums atkarīga, tā ir slikta ziņa, jo jūsu attiecības ir veidotas enerģētiski nepareizi.

Ir arī pretējs gadījums, kad cilvēks ir stiprs un gudrs, bet ir spiests pildīt vecāku lomu, jo otra pusīte ir ārkārtīgi bezatbildīga un visu laiku meklē attaisnojumus visām savām kļūdām. Ja kāds iepriekš izvēlas upura un bezpalīdzīga zēna vai meitenes lomu, bēdz no šādas mīlestības.

Attiecības ar provokācijām un pārmērīgu emocionalitāti

Ir cilvēki, kuri nevar iztikt bez drāmas – viņiem ir jālamājas, jākārto lietas, jāmeklē iemesli strīdēties. Ja abi cilvēki ir tādi, tad šādas attiecības beigsies ļoti ātri. Ja viens provocē, bet otrs pakļaujas provokācijām, tad šādas attiecības jau var dzīvot gadiem vai pat gadu desmitiem.

Lasi arī: Austrumu prognoze pēc jūsu dzimšanas gada 2023. gadam

Šis ir tipisks enerģijas vampīrisma gadījums. Viens ir jāuzlādē ar strīdu un konfliktu enerģiju, un otrs reaģē uz šo vajadzību, dodot nepieciešamo enerģiju. Ja jūtat, ka jūsu dvēseles radiniekam ir vajadzīga drāma un jums ir nepieciešams miers, jums ir jādodas prom, jo ​​jūs atdosiet visu pilnībā no sevis, bet neko nesaņemsiet pretī.

Konkurējošas attiecības

Vēl viens ārkārtīgi dārgs attiecību veids ir tad, ja abi cilvēki vai viena persona ir ieinteresēta ieņemt vadošu pozīciju mīlestībā. Kad abi cīnās par troni, tas ir ļoti nogurdinoši. Kopumā mīlestībai nevajadzētu būt sacensībām. Mīlestības attiecības ir visharmoniskākās, ja abi cilvēki viens otru papildina un pārmaiņus pilda līdera vai asistenta lomu atkarībā no esošās situācijas.

Ja viens grib būt stiprāks par otru, tad tam, kurš negrib būt līderis, būs jābūt padotajam. Tas var ļoti apgrūtināt pašcieņu. Esi uzmanīgs ar tiem, kas vēlas tevi sagraut, jo tā tu zaudēsi pašapziņu.

Uzmanības spēks palīdzēs jums izvēlēties īsto mīļoto. Vienkārši mēģiniet atbildēt uz jautājumu par to, ko jūs redzat sev blakus. Jā, tas nav tik vienkārši, bet tieši ar mērķa izvirzīšanu ceļš sākas. Ja jūs bezmērķīgi meklējat mīlestību, jūs pastāvīgi saskaraties ar cilvēkiem, kuri nespēs jums sagādāt laimi.

loading...

COMMENTS

Leave a Comment