4 sieviešu tipi: nosaki apakšveļas stilu pēc sava rakstura

Ikviena sieviete zina, ka stilīgas un ideāli piemērotas apakšveļas izvēle nav viegls uzdevums. „Apkopojot mūsu vairāk nekā 40 gadu pieredzi smalkajā apakšveļas zinātnē, esam izdalījuši četrus daiļā dzimuma tipus. Vienas ir kvēlas kā uguns, citas — maigas kā gaiss, pamatīgas kā zeme vai netveramas kā ūdens,” stāsta apakšveļas ražošanas uzņēmuma „Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.

Uguns stihijas sieviete ir valdzinoša, kaislīga un tik ugunīga, ka apdedzinās ikvienu, kas atļausies nerīkoties viņai pa prātam. Šādai sievietei derēs apakšveļa, kuras materiāli un piegriezumi izcels viņas seksuālo pievilcību, kā arī sarkano toņu bagātība: rožu tumši sārtais, marsa sarkanais, Burgundijas vīna un samtains tumšsarkanais, ko papildina noslēpumainā melnā un tumši pelēkā krāsa.

Gaisa stihijas sieviete ir viegla un maiga. „Tādas dāmas ir gluži kā pats gaiss: trauslas, gaisīgas, iespējams, mazliet naivas, bet ar sirdi, kas atvērta visai pasaulei. Tādas sievietes labi jutīsies mākoņu un debesu krāsu veļā — viņām ir jāizvēlas gaiši pelēki un zili toņi. Bieži vien gaisa stihija izvēlas romantiski baltu apakšveļu — gluži kā līgavas,” stāsta Linda Matisone.

Zemes stihijas sieviete ir racionāla, inteliģenta un stabila. Zeme ir pamatvērtība, fundaments, uz kura balstīties, tāpēc praktiskajai zemes sievietei piedāvātās veļas sērijas veido kolekcijas bāzi, kurā atradīsiet daudzveidīgas, ērtas konstrukcijas, plašu izmēru diapazonu un bagātīgu krāsu gammu. Četru stihiju iedvesmotā kolekcija tika izstrādāta nākamā gada rudens un ziemas sezonai, un veikalu plauktos nonāks tikai 2019.gada vidū, taču iepircējiem tā vienmēr tiek prezentēta gadu iepriekš — un šis gads nav izņēmums,” skaidro „Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja, papildinot, ka šoreiz prezentācija notika Jūrmalā, viesnīcā „Baltic Beach Hotel”.

Ūdens stihijas sieviete ir pati noslēpumainākā, sieviete — mīkla. Tā ir kā ūdens, kas no rāma ezera ar atlasgludu virsmu dažu sekunžu laikā spēj pārvērsties par vētrainu stihiju piesātināti zilā krāsā. Tāpēc nepārsteidz, ka šādām sievietēm veltītajā apakšveļas kolekcijā atradīsit zilu krāsu gammu. „Ūdens stihijas sievietes nākamā gada rudenī un ziemā varēs palutināt sevi ne vien ar jau iecienīto tumši zilo un melno kvarcu, bet arī jaunām krāsām, piemēram, „Arktiskais ledus”, „Zilais topāzs”, „Nakts okeāns” un „Antīkā” — jauna krāsa, kas ideāli iemieso ūdens dzidrumu uz žakarda satīna. Mežģīnēs iestrādāti zelta diegi un ažūri izšuvumu raksti atsauc atmiņā nostāstus par nārām, kuras apsargā jūras dzelmē nogrimušus dārgumus.

Par „Lauma Lingerie”

ÀS Lauma Lingerie ir mūsdienīgas sieviešu apakšveļas ražošanas līdere Baltijas valstīs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi. Lauma Lingerie ir lielākais apakšveļas modeļu izstrādes, ražošanas un pārdošanas uzņēmums Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmuma pirmsākumi ir meklējami 1971. gadā Latvijā, un zīmolam tika izvēlēts atbilstīgs sievišķīgas mitoloģiskās būtnes Laumas nosaukums. Ar vienreizīgo kvalitāti un stilu zīmols uzreiz kļuva pazīstams PSRS, iekarojot sieviešu sirdis un augumus un izvirzoties par nozares līderi. Uzņēmuma modelētāju komanda izstrādā vairāk nekā 200 apakšveļas modeļu sezonā, ik nedēļu piedāvājot vienu divas jaunas apakšveļas kolekcijas. Lauma Lingerie aptver plašu izmēru diapazonu: no 65 līdz 120 un no AA līdz J, katru gadu sortimentu papildina 550 jauni modeļi. Uzņēmums piedāvā franšīzes iespējas un tirgo apakšveļu 12 valstīs: Igaunijā, Lietuvā, Saūda Arābijā, Ugandā, Albānijā, ASV, Kosovā, Vācijā, Krievijā, Mongolijā un Baltkrievijā. No 2006. gada ÀS Lauma Lingerie ir iekļauta holdingā „Silvano Fashion Group”.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru