5 lielas sieviešu kļūdas, kuru dēļ viņas nevar atrast mīlestību

Tu esi tik forša, bet viena. Kur ir problēma? Dažreiz šāda pārliecība pret sevi var rīkoties pret jums. Un jau pirmajā randiņā. Tāpēc lūk, ko nedrīkst darīt, kad pirmo reizi satiekaties ar vīrieti:

1. Izturēties kā intervijā.

Kad sieviete nefiltrē, vīrietis jūtas kā nopratināšanā vai intervijā. Viņam rodas jautājums, kāpēc viņa ar viņu vispār tikās. Kāpēc viņa jautā, vai viņš vēlas bērnus, un cik daudz.

Daudzas sievietes domā, ka ar šādiem jautājumiem viņas “atsijā” brunču medniekus un nenopietnus vīriešus. Patiesībā jūs varat pārvērst randiņu aptaujā. Lai gan vajadzētu flirtēt, būt jautrai, seksīgai un rotaļīgai.

Atbildes uz visiem jautājumiem, kas tevi tik ļoti interesē pirmajā randiņā, tu vienalga uzzināsi pirmajā komunikācijas mēnesī. Un pirmajā randiņā vienkārši atpūties un mēģini sajust “ķīmiju” starp jums.

Lasi arī: Mīlestības horoskops 2018. gada decembrim – sarežģīti piedzīvojumi!

2. Konkurēt ar vīrieti.

Nav nepieciešams pašai sevi reklamēt, uzskaitīt savus sasniegumus, lielīties. Atkal: pirmais randiņš ir par izklaidi, atpūtu un sajūtu, un neprezentē sevi. Vīrietis vēlas sajust kaut ko, un neredz sausu aprēķinu, kāpēc viņam tevi vajadzētu apprecēt.

3. Aizmirst flirtēt.

Paskaties viņa acīs, smaidot, izsaki komplimentus un smejies par viņa jokiem. Kad tu to nedari, tu esi darbā. Atpūtieties, darba diena jau ir beigusies.

Lasi arī: Kurām austrumu horoskopa zīmēm 2019. gadā veiksies

4. Nepieskarieties viņam.

Par to daudzas sievietes aizmirst pirmajā randiņā. Tas nenozīmē, ka tu esi vulgāra vai izvirtusi. Bet vispār nepieskarieties vīrietim ir kļūda. Tu vari ar viņu sadoties rokās vai vismaz iet zem viņa rokas, kad jūs staigājat. Tas ir tikai smalks veids, kā parādīt savu interesi.

5. Nesniedz nekādus mājienus.

Tu vēlies ar viņu tikties vēlreiz? Dod mājienu. Varbūt sarunā tu uzzināji, ka jums patīk viena un tā pati grupa. Tad tu vari teikt: “Jāuzzina, kad viņiem ir koncerts.” Tad vīrietis var turpināt, ierosinot iet kopā ar viņu.

Avots: soulpost

loading...

COMMENTS

Leave a Comment