5 lietas, par ko vīrietis uztraucas pirmajā reizē ar citu sievieti

1411209687_sex3

Pirmā reize, kad izvēlies dalīties gultas priekos ar nepazīstamu partneri, ir aizraujoša. Lai arī sievietes visbiežāk domā, ka šis process vīrieti neuztrauc, tā pilnīgi un galīgi nav taisnība.

Šeit izlasi 5 lietas, kas pirmajā reizē ar svešinieci satrauc viņu:

1. Pūķa elpa un tīģera nagi

Nav tā, ka vīrieši, liekoties gultā ar sievieti, domā par savu higiēnu. Tā nebūt nav – bet jau kopš brīža, kad viņš tevi noskūpsta, viņu pārņem domas par to, vai viņa elpa vēl aizvien smaržo pēc košļājamās gumijas vai arī pēc kalmāra, ko ēda pirms dažām stundām – tas pats ir par viņa nagiem, tādēļ nedusmojies, ja īsi pirms likšanās gultā viņš ātri aizskrien uz vannas istabu.

 

Lasi arī: Uzpeldējušas jaunas un “neglītas” baumas par Valtera Frīdenberga bijušo draudzeni

 

2. Izmērs

Ja vien viņa draugs nav ļoti ievērojama izmēra, tad diez vai, ka viņš ir pārliecināts par savu “draudziņu”. Tomēr tāpēc nav jāsaka: “ak kungs, tas ir lielākais, kādu esmu redzējusi”, bet maza patīksmināšanās gan nekaitētu – tas uzlabotu gan viņa pašapziņu, gan arī padarītu tavu vakaru vēl labāku.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu pārējos faktus

COMMENTS

  • <cite class="fn">kaisle b'</cite>

    Ha ha ha!!! 😀 Kas tas par sviestu?! 😀 😀 Pirmo reizi kaut ko tādu lasu! Neviens vīrietis par šādām muļķībām pat nedomā, kur nu vēl uztraucas! 😀 😀

    • <cite class="fn">Marlie</cite>

      Vispaar uztraucos gan, praktiski par viau augšā minēto, varbūt par ko vairāk, par ko mazāk, bet visu!

Leave a Comment