6 signāli par to, ka ka tu viņam patīc; Kā saprast vai patīku vīrietim

img_c2657627988d4b30a6d90834a5441ed3

Vīrietis – noslēpumaina persona un visbiežāk slēpj savas jūtas. Sievietēm nākas lauzt galvu par to, kā viņš pret mani izturas un ko jūt, un kā arī sekot līdzi savai situācijai. Bet ar vienu intuīciju jau nepietiek. 

 

“Varbūt”

Ja jūs esiet kādā pasākumā, un ja vīrietis ir nemierīgs, kustina savu tauriņu, glāsta matus, un ja viņa kāja ir pagriezta pret tavu pusi, tad jūs viņam tiešām esiet interesanta. Bet šis kontakts nav seksuāls. Varbūt viņu vienkārši piesaista tas, par ko jūs runājat.

 

“Es nemeloju”

Ja vīrietis sarunas laikā neslēpj plaukstas, bet otrādi, demonstrē tās un paceļ uz augšu – viņš runā atklāti.

 

“Tā viņš arī apskautu..”

Ja vīrietis ar tevi vienā laikā izpleta rokas, tad tas ir apskāviena simbols.

 

“Tu man esi simpātiska”

Viņa pieskārieni var par daudz ko pastāstīt. Ja sasveicinoties viņa plauksta paveras uz augšu – viņš vēlas iepazīties. Ja viņš pieskaras pie tavām rokām -tātad tu esi viņam simpātiska.

 

“Gribu iepatikties”

Ja sieviete puisim ir iepatikusies, tad vīrietis izstiepjas, ievelk vēderu, iztaisno plecus, tātad tu viņam esi iepatikusies.

 

“Gribu tevi”

Rokas uz gurniem, kad vīrietis stāv, iztaisnotas kājas, kad viņš sēž, un visbeidzot aiz siksnas aizlikti viņa lielie pirksti. Visas šīs pozas parāda to, ka viņš cenšas izrādīt savu seksualitāti piesaistot tavu uzmanību.

Avots: www.woman.ru

COMMENTS

Leave a Comment