9 veidi, kā izskatīties jaunākai bez kosmētikas palīdzības

face washing

Lai tu izskatītos ar katru dienu arvien skaistāka, savs ķermenis ir jāsargā.

Svarīgākais ir kopt un sargāt savu sejas ādu, jo tas ir pirmais, ko cilvēki ierauga, kaut vai tikai paejot tev garām. Ja neizturēsies pret sevi rūpīgi, tad ar laiku tavs skaistums novītīs, tādēļ sāc par to rūpēties jau tagad!

 

 

1. Neizmanto dzērienu salmiņus

Tie ar laiku sāk veidot rievas mutes zonā no formas, kas izveidojas, tos lietojot. Tādēļ dermatologi iesaka dzērienus labāk baudīt no krūzes, kausa vai glāzes – tā mutes muskuļi tiek izmantoti mazāk.

 

2. Izgulies!

Miega kvantitāte un kvalitāte ir viens no noteicošajiem faktoriem tam, kā izskatās tava seja un āda. Jo labāk izgulēsies, jo veselīgāka izskatīsies. Ja naktī gulēsi tikai dažas stundas, pati jutīsi, ka sejas āda arvien vairāk sāk nogurt un izskatīties neveselīgāka.

 

Lasi arī: Ilgas jaunības garanti, kas jāzina katrai sievietei

 

3. Nomaini gulēšanas pozu

Tas varētu likties neparasti, bet dermatologi spēj noteikt, kāda ir katra cilvēka gulēšanas poza. Tajā sānā, uz kura cilvēks parasti guļ, smaida līnija ir izveidojusies dziļāka, un uz vaiga ir vertikāla līnija. Ja katru nakti gulēsi vienā pozā, konkrētā sejas puse tiks mocīta un izskatīsies arvien sliktāk, tādēļ izvēlies citu pozu, kādā gulēt.

Šķirsti lapas uz priekšu, lai iepazītos ar pārējiem veidiem, kā izskatīties jaunākai

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru