Ar īpašu satraukumu šogad gaidu vasaras saulgriežus. Dziedniece man pastāstīja par spēcīgu rituālu, lai piesaistītu finansiālo veiksmi un veiksmi citās dzīves sfērās.

Izejiet ārā rītausmā (ideālā gadījumā dabā), stāviet ar seju pret Sauli, turot rokā sāls paku. Un saki šos vārdus: “Saule, neej prom tāpat vien, atdod man ar zeltu un sudrabu to, ko es ieliku zemē.” Tad sāls ir jāaprok. Dziļumam jābūt vismaz 30 centimetriem. Tiklīdz zeme uzsūks visu sāli, tavā dzīvē sāksies balta naudas līnija.

Citi saulgriežu rituāli

Vasaras saulgriežu dienā var izgatavot vienkāršu talismanu. Ar to jūs savā dzīvē piesaistīsiet laimi, mīlestību un labklājību. Tātad talismanam ir jāsavāc neliels sarkanu ziedu ķekars un pēc tam jāsasien tie ar tādas pašas krāsas pavedienu.

Šīs nodarbības laikā skaļi sakiet šādus vārdus: “Palīdzi sarkanā krāsa, piesaistiet veiksmi, laimi un mīlestību, noņemiet bēdas, ļaujiet manai mīlestībai ienākt. ” Šo talismanu var piekārt pie ārdurvīm vai ievietot vāzē un uzglabāt kā kaltētus ziedus.

Turklāt es iesaku jums veikt rituālu lolotu vēlmju piepildīšanai. Pirmais solis ir uzrakstīt uz papīra visu, par ko sapņojat. Pēc tam izvēlieties pāris vēlmes, par kurām domājat visvairāk. Nākamais solis ir pārrakstīt vēlmes uz jaunas lapas, it kā tās jau būtu piepildījušās. Piemēram, “Es satiku savu sapņu vīrieti” vai “Es nopirku dzīvokli”.

Lasi arī: Kas traucē finansiālajai labklājībai: galvenās kļūdas, rīkojoties ar naudu

Lasi arī: Kas neļauj Zvaigžņu zīmju pārstāvjiem veidot spēcīgas attiecības

Tad vizualizējiet to savā galvā un pēc tam sadedziniet lapu ar iedegtu dzeltenu sveci. Dariet to tā, lai pelni tiktu saglabāti. Tos vajag aprakt zemē. Gatavs!

Redakcijas padoms

Nobeigumā vēlos padalīties ar personisku ieteikumu, kas lieliski iekļaujas vasaras saulgriežu koncepcijā. Rīt celies agri un satiec saullēktu. Lai cik grūti tas arī nebūtu, savāc drosmi un dodies dabā. Lai tas būtu ezers vai upe, pludmale vai vienkārši parks. Galvenais ir satikt Sauli, uzsmaidīt tai un pateikties par siltumu.

Arī rītausmā varat izteikt vēlēšanos. Iepriekš cilvēki uzskatīja, ka, ja jūs to darāt, skatoties uz Sauli vasaras saulgriežu dienā, tas noteikti piepildīsies. Es noteikti mēģināšu!

COMMENTS

Leave a Comment