Atbrīvojamies no šīm lietām pirms Jaunā gada, lai Jaunais gads būtu veiksmīgs

Cīņa par komfortu un nevajadzīgu lietu neesamību mūsu dzīvē notiek visu laiku. Jaungada brīvdienu priekšvakarā pienācis laiks vēlreiz rūpīgi apskatīt savu mājokli un atbrīvot to no tā, kas kļuvis nevajadzīgs un traucē pozitīvās enerģijas cirkulācijai.

Līdz Jaunajam 2023. gadam nav palicis daudz laika, kas nozīmē, ka ir pienācis laiks izrotāt savu māju un atbrīvot to no lietām, kas to apgrūtina.

Eksperti iesaka telpas “tīrīt” pakāpeniski, lai nepārpūlētos un netīšām neizmestu kaut ko, kas patiešām var noderēt. Tīrīšana soli pa solim neaizņems daudz laika un pūļu.

1. Trauki. Ir svarīgi laiku pa laikam veikt trauku revīziju, lai nepārblīvētu virtuves skapjus un kumodes ar nevajadzīgām lietām. Pirmkārt, ir svarīgi atbrīvoties no tiem traukiem, kas ir zaudējuši savu funkcionalitāti: pārklāti ar plaisām, šķembām vai vienkārši nepatīk.

Ir arī vērts arī atbrīvoties no liekajām krūzītēm, ja to ir pārāk daudz. Tās var uzdāvināt vai apmainīt pret kaut ko patiešām vajadzīgu. Tas pats attiecas uz “svētku” traukiem.

Nav jēgas glabāt lietas, kuras tiek lietotas tikai pāris reizes gadā – ja tās ir skaistas, tad tās jāizmanto ikdienā, nevis tiem jāvāc putekļi aiz stikla durvīm.

2. Apģērbs. Milzīgs garderobes priekšmetu skaits nav iemesls lepnumam. Protams, ir svarīgi, lai katram gadījumam būtu drēbes, taču jums ir pastāvīgi jāpārskata sava garderobe.

Maz ticams, ka noderēs tās drēbes, kuras nav aiztiktas vairāk nekā gadu, kas nozīmē, ka tās var atdot, ziedot labdarībai, pārdot vai pārstrādāt. Tas pats jādara ar tām lietām, kas kļuvušas mazas, saplīsušas vai ir pārāk daudz komplektu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Leave a Comment