Bagāts itālis mani aicina precēties, bet es nezinu, vai piekrist, jo ir viena problēma

Daudzas sievietes sapņo apprecēties ar ārzemnieku. Taču šim šķietami laimīgajam scenārijam var būt arī āķis. Mūsu stāsta varone saskārās ar šādu situāciju. Viņa saskārās ar grūtu izvēli un lūdza padomu.

Tagad esmu grūtas izvēles priekšā un nezinu, ko darīt tālāk. Tāpēc jums pastāstīšu no paša sākuma. Pirms vairāk nekā 25 gadiem es devos strādāt uz Itāliju. Fakts ir tāds, ka mans vīrs pēc tam sāka ļoti stipri dzert. Viņš ne tikai aiznesa visu naudu no mājas, bet arī iekļuva parādos. Mēs ar bērniem praktiski bijām ubagi.

Lasi arī: Zvaigžņu zīmju pārstāvji, kuriem veiksies 2023. gada janvārī

Tad sievietes no mūsu ciema aizbrauca strādāt uz Itāliju. Tāpēc nolēmu, ka iešu to pašu ceļu. Bija nepieciešams dzēst vīra parādus un nodrošināt bērniem labāku dzīvi. Bērnus atstāju mammai, viņiem tad bija 4 un 5 gadi. Man likās, ka tas viss bija uz īsu brīdi. Kamēr bērni paaugs, man būs iespēja palīdzēt viņiem nostāties uz kājām.

Bez manis, mans vīrs ļoti ātri atdeva savu dvēseli Dievam. Parādus es atmaksāju jau savā pirmajā darba gadā. Bet pat pēc tam es nevarēju atgriezties mājās. Vispirms bija jāapģērbj un jāapauj bērni, bet mammai mājā jāveic remonts. Viena lieta, otra… Es šeit sēžu 25 gadus. Bērni ir lieli, katram ir savas ģimenes. Pagājušajā gadā mūžībā aizgāja arī mana mamma.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment