Balstoties uz tavu Zodiaka zīmi – kādēļ viņš nespēj pārstāt par tevi domāt?

Mēs katrs ar kaut ko īpašu paliekam cilvēku atmiņā – uzzini, kas ir tas, kas neļauj aizmirst tevi!

AUNS

Tu cilvēkus piesaisti ar to, cik kaislīgs esi pret visu, ko dari, ar ko aizraujies. Tava kaislība pret dzīvi patiešām iemirdzas ikviena cilvēka acīs.

Tu esi strādīgs cilvēks, kurš reti padodas ceļā uz saviem mērķiem, un tev patiešām interesē tas, kur tu iesaisties. Tieši šīs īpašības cilvēki tevī novērtē visvairāk un to dēļ nespēj aizmirst.

VĒRSIS

Cilvēki nespēj tevi aizmirst tava brīnišķīgā smaida dēļ. Tu praktiski vienmēr esi labā garastāvoklī, un tavs smaids to tikai vienmēr pastiprina, palīdzot pat visdrūmākajam cilvēkam atgūt dzīvesprieku.

Kad tu esi laimīgs, tavs smaids to noteikti visiem pasaka priekšā, un tas arī neļauj tev izkrist no citu cilvēku domām. Turpini smaidīt, un tev viss būs kārtībā!

DVĪŅI

Dvīņi ir ļoti asprātīgi. Tu spēj sasmīdināt cilvēkus tā, kā neviens cits to nespēj. Tavs humors cilvēkiem liek tev “krist pie kājām” – un tajā pat nav nekā slikta.

Tu spēj sasmīdināt praktiski ikvienu – tā ir kā tava superspēja. Tieši šī iemesla dēļ tavi dievinātāji nespēj par tevi nedomāt.

Lasi vēl: Šo Zodiaka zīmju pārstāves ir dzimušas raganas – vai tu esi sarakstā?

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kādēļ tevi citi nespēj aizmirst!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close