Dzimšanas dienas karma: uzdevumi, iepriekšējās dzīves, pārbaudījumi un likteņa dāvanas

Mēs visi vēlamies, lai liktenis mums būtu labvēlīgs, taču ne vienmēr to ir iespējams panākt. Zvaigžņu speciālisti ir analizējuši, kā katra zīme var uzlabot savu karmu un ienest dzīvē vairāk veiksmes.

Karmiskie likumi attiecas uz mums visiem. Tie ir universāli, neiznīcināmi un neapšaubāmi. Ja vēlaties uzlabot savu pašreizējo un turpmāko dzīvi, tad jums ir jāatceras par savām iespējamām problēmām pagātnes iemiesojumos.

Auns

Auna galvenais karmiskais uzdevums ir iedvesmas meklēšana sev un apkārtējiem cilvēkiem. Auniem jāsniedz saviem draugiem un ģimenei spēcīga motivācija, nevis jāatņem viņiem tā. Tie ir ļoti spēcīgi cilvēki, kuriem arī Visums iesaka savus spēkus novirzīt uz palīdzību, radīšanu, nevis iznīcību. Iepriekšējā dzīvē Auni bija likteņa palīgi, tāpēc, lai saglabātu veiksmi, viņiem ir jādalās panākumos ar citiem.

Vērsis

Vērsis pagātnes iemiesojumos bieži kļuva par kritikas upuriem un kopumā viņam bija daudz ienaidnieku. Šajā iemiesojumā viņiem nevajadzētu baidīties no visiem, izrādot neuzticību absolūti katram cilvēkam. Mums nav jābaidās lūgt cilvēkiem palīdzību un pašiem nodrošināt viņiem šo atbalstu. Viens no galvenajiem Vērša karmiskiem uzdevumiem ir pateicības prasmes apgūšana. Mums jāiemācās pateikties Visumam par visu, kas viņiem ir. Mums jābeidz domāt, ka viņu panākumi ir kaut kas obligāts un beznosacījuma.

Lasi arī: Kā dažādu zvaigžņu zīmju vīrieši mainās pēc laulībām 

Dvīņi

Dvīņu liktenis var izvērsties tā, kā viņi paši vēlas. Viņiem visas durvis ir atvērtas. Jums vienkārši jāizvēlas tas, kurā tie tiks iekļauti. Arī Visums vēlas, lai Dvīņi saziņā ar cilvēkiem meklētu pastāvību un nesteidzas no viena drauga pie otra. Ja viņi vēlas, lai viņu dzīve mainītos uz labo pusi, viņiem būs jāiemācās patstāvīgi pieņemt svarīgus lēmumus. Pašaizliedzīga komunikācija un mijiedarbība ar cilvēkiem dos Dvīņiem daudz veiksmes.

Vēzis

Vēžu liktenis nav tikai ģimene. Kā liecina novērojumi, Vēžu karmiskais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem un būt viņiem par emocionālu atbalstu. Pagātnes iemiesojumi viņiem bija ļoti grūti mīlestības ziņā, tāpēc šajā dzīvē viņiem bieži veicas mīlestībā un attiecībās. Tas pats attiecas uz darbu. Zvaigžņu speciālisti iesaka iemācīties piedot cilvēkiem viņu kļūdas. Tas ir viens no svarīgākajiem un svētākajiem uzdevumiem Vēžiem.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment