Gudrība, kas maina likteni: 12 Konfūcija citāti, kas padarīs jūsu dzīvi labāku

Reizēm vajadzīga kāda gudra cilvēka palīdzība, kas pateiktu ko tādu, kas mūs nomierinātu vai dotu motivāciju, iekurtu mūsos uguni. Mēs iesakām iepazīties ar spēcīgajiem Konfūcija citātiem, kas noteikti padarīs jūs gudrākus un mainīs jūsu uzskatus par pasauli.

Konfūcijs ir ķīniešu filozofs, kurš dzīvoja pirms divarpus tūkstošiem gadu. Viņa ietekme uz nākamajām paaudzēm ir patiesi kolosāla. Viņa gudrība un domas spējas ir izteiktas šādos vienkāršajos, bet izcilajos citātos par dzīvi, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus un mainīt sevi kā indivīdu.

“Aizmirstiet apvainojumus, bet nekad neaizmirstiet laipnību . ” Lielākā daļa cilvēku dzīvo pēc pilnīgi pretēja principa, kad laipnība tiek uzskatīta par pašsaprotamu. Ja iemācīsities aizmirst visu slikto, ko citi dara ar jums, jūs jutīsities brīvs, stiprs un attīrīts no negatīvisma. Ja sliktās atmiņas tiks aizstātas ar domām par citu cilvēku laipnību, arī jūs kļūsiet laipnāks un labāks. Rezultātā tās pašas personas sāks tuvoties jums. Šeit varat sniegt arī citu, līdzīgu citātu: “Baiss nav tas, ka jūs tikāt maldināts vai aplaupīts. Baisi ir tas, ka tu to atceries. ”

“Kad jūtaties slikti, klausieties dabu. Klusums ir nomierinošāks nekā simtiem nevajadzīgu vārdu. ” Tā ir taisnība, jo pat zinātnieki ir pierādījuši, ka jūras skaņa, ūdenskritums vai upes šalkoņa stabilizē emocionālo fonu un stiprina nervu sistēmu. Tas pats attiecas uz lapu troksni mežā, sērfošanu jūrā, lietus lāses troksni uz palodzes.

Lasi arī: Andžela Pērla brīdina Aunus nepiņemt lēmumus, bet Skorpioniem sola liktenīgas pārmaiņas finansēs 2023.gada oktobrī!

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023.gada 2.oktobra līdz 8.oktobrim: Vērsim jāuzmana savs maks, Skorpions var saņemt sodu!

“Uzmanieties no cilvēkiem, kuri vēlas likt jums justies vainīgam. Visticamāk, viņi alkst varas pār jums.” Jūsu dzīve būs labāka, ja atbrīvosities no šādiem cilvēkiem savā vidē. Eksperti psiholoģijas un bioenerģijas jomā apstiprina Konfūcija teikto, jo vainas apziņa ir labākais veids, kā kontrolēt un manipulēt ar cilvēku.

“Dzīvo tā, kā vēlies, nevis tā, kā saka citi. Jūs varat attaisnot citu cilvēku cerības vai arī ne. Jebkurā gadījumā jūs nomirsiet bez šiem cilvēkiem un uzvaras izcīnīsit paši. Ja tu dzīvo tā, kā stāsta tavi vecāki, draugi vai kāds cits, ievērojot citu likumus, tad līdz mūža beigām tu vari sākt nožēlot, ka neizlēmi par kaut ko svarīgu sev. Mēģiniet meklēt patiesību savos lēmumos, pat ja tie ne vienmēr ir pareizi. Kļūdas palīdz attīstīties un dzīvot bez nožēlas.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment