Harmonisks dizains ir ne tikai patīkams izskats jūsu mājai vai dzīvoklim. Tas ir arī veids, kā padarīt mājas enerģiju pozitīvāku un harmoniskāku. Ir pienācis laiks uzzināt svarīgus un ļoti vienkāršus fen šui padomus, kā padarīt savu māju par spēka vietu.
Nav monotonijas
Jā, tāds stils kā minimālisms tagad ir diezgan populārs. Bieži vien tas ietver viena vai divu toņu izmantošanu, lai izveidotu dizainu visās mājas zonās. To darīt nav tā vērts, ja vēlaties harmoniju. Smagums vienā telpā vai citā telpā nozīmē, ka citā jums ir nedaudz jāatšķaida pelēkās krāsas ar spilgtiem toņiem. Šeit darbojas Yin-Yang princips, kad mājā ir pa druskai no visa – tumši, spilgti toņi.
Izmantojiet rotājumus
Raksti ir ārkārtīgi svarīgi fen šui filozofijā. Viņiem ir galvenā loma Iņ un Jaņ enerģijas sadalē. Iņ stila modeļi ir gludi raksti, noapaļotas malas, gludas pārejas. Iņ enerģija ietver ziedu attēlus, kā arī visas apļa un ovāla šķirnes. Šādiem modeļiem vajadzētu būt galvenokārt virtuvē un guļamistabā, jo tieši tur tiek koncentrēta šāda enerģija.
Lasi arī: Ja jūsu mājā joprojām ir šie vampīru augi, steidzami izmetiet tos ārā, lai izvairītos no neveiksmes.
Yang stila ornaments. Yang stila raksti ir taisnstūri, asi stūri, ģeometriskas formas, un šiem rakstiem jābūt simetriskiem, periodiskiem, cilpveida, piemēram, fraktāliem. Jaņ enerģija tiek kļūdaini uztverta kā negatīva, bet tā nav. Tā ir tikai vīrišķā enerģija. Tas prasa kārtību un stingrību. Šāds ornaments būs ļoti labs gaitenī, dzīvojamā istabā.
Nav pietiekami daudz gaismas
Pozitīvais Qi ļoti mīl gaismu. Ir svarīgi, lai mājā būtu pēc iespējas vairāk dabiskās saules gaismas. Ja tā nav pat saulainās dienās, jums tas ir jākompensē ar papildu apgaismojumu. Atcerieties, ka ar to nepietiek. Jo gaišāka māja, jo labāk. Gaisma uzlabo garastāvokli, stiprina veselību, palīdz aizdzīt prom Sha tumšo enerģiju.
Turpinājums nakošajā lapā…