Horoskops 10. martam – sagaidāmas pozitīvas pārmaiņas!

Uzzini, kādus notikumus un situācijas zvaigznes un planētas sagādājušas, tieši tev, 10. martam. Ar ko rēķināties un kam būt gatavam! Astroloģiskā prognoze katrai dienai sniegs atbildes uz vissvarīgākajiem jautājumiem jūsu dzīvē!

Ja jūs interesē kā gūt panākumus dzīvē, kā atrast mīlestību, kā saglabāt un stiprināt laulības, kā īstenoties darbā, kā atbrīvot savu radošo potenciālu, tad šeit jūs atradīsiet atbildi! Zodiaka zīme, saskaņā ar kuru esat piedzimis, ietekmē ne tikai jūsu raksturu un temperamentu, bet arī ikdienas notikumus, situācijas un sadzīvi, kas aizpilda jūsu ikdienas dzīvi. Uzziniet, vai diena ir labvēlīga jauniem sākumiem, kuros periodos vajadzētu rīkoties uzmanīgāk un būt piesardzīgam, un kad – rūpēties par sevi un saviem mīļajiem? Kur un vai doties atvaļinājumā? Kad pielikt lielākas pūles darbam, un kad tomēr paņemt brīvu brīdi, lai relaksētos? Kāds brīdis piemērots izglītības apguvei, un kad veltīts laiks saziņai ar bērniem vai vecākiem var nākt par labu un kad nē? Šī ir lieliska iespēja savlaicīgi uzzināt par problēmām, nepatikšanām un slēptiem nelabvēļiem un to visu novērst. Zvaigznes palīdzēs rast risinājumu visām šīm tūlītējām problēmām!

Auns

Diena ir labvēlīga mīlestībai, ģimenes attiecībām, bērnu un radinieku aprūpei. Iespējams, ka šodien Aunu vīrieši atradīs savu otro pusi, ar kuru tiks piesaistīts viņu turpmākais liktenis. Aunu sievietēm nevajadzētu pievērst lielāku uzmanību bērniem vai draudzenēm nekā viņu pavadonim. Tas var būt iemesls apvainojumiem vai strīdiem.

LASI ARĪ: Izvēlies kaķi un uzzini, kas tev nepieciešams attiecībās!

Vērsis

Labi pārdomātas darbības noteikti nodrošinās panākumus. Pievērsiet uzmanību attiecībām ar draugiem, kaimiņiem, attāliem radiniekiem – ienaidnieku intrigas nav izslēgtas. Labvēlīgs vingrinājums, ceļošana vai pastaigas, āra aktivitātes. Pārmērīgas aizdomas vai acīmredzama neuzmanība pret partneri var radīt pārpratumus personiskajā dzīvē.

Dvīņi

Iespējamās izmaiņas, kas notiks jūsu dzīvē, var būt gan pozitīvas, gan negatīvas. Lai izvairītos no finansiāliem zaudējumiem vai stresa, ir labāk atteikties no darbības visos jautājumos.

Vēzis

Visas šīs dienas problēmas var būt saistītas ar personīgo dzīvi. Jūs vai nu iemīlēsieties, vai arī pametīsiet savu mīlestību. Tomēr jebkurā gadījumā viss beigsies labi. Tā nav pēdējā mīlestība vai strīdēšanās jūsu dzīvē.

LASI ARĪ: Mēs lēnām nogalinām sevi, domājot par visu pasaulē

Lauva

Vīriešiem Lauvām saziņa ar daiļo dzimumu, palīdzēs atjaunot pašapziņu, atbrīvoties no uzkrātajām negatīvajām emocijām. Sargieties – zvaigznes brīdina par iespējamo attiecību izbeigšanos ar savu partneri. Lauvu sievietēm zvaigznes apliecina pārmaiņas, kas palielinās izredzes uz panākumiem vai palielinās viņu materiālo labklājību.

Jaunava

Labvēlīga diena pozitīvām izmaiņām oficiālajā amatā, aicinājumi no priekšniekiem, valsts iestādēm vai publisko tiesību organizācijām. Jūsu sabiedriskums un talants, lai piesaistītu citus, palīdzēs sasniegt augstus rezultātus. Tomēr nenosakiet sev globālas problēmas: sarežģītas lietas nav atrisināms vienā dienā.

Svari

Laba diena visos aspektos. Jūsu aktivitātes un efektivitāti iezīmēs iestādes vai biznesa partneri. Laba diena, lai pabeigtu gadījumus, analizētu ceļojumu, sazinātos ar mīļoto cilvēku.

LASI ARĪ: Visskaudīgākās Zodiaka zīmes

Skorpions

Labvēlīga diena atpūtai brīvā dabā, pastaigas parkā vai mežā, socializēšanās ar mīļajiem ap uguni: uguns, svece vai kamīns. Neiesaistieties smagā fiziskā darbā vai darbā, kas prasa rūpību vai monotonu izpildē.

Strēlnieks

Zvaigžņu atrašanās vieta ir labvēlīga mīlestībai, ģimenes attiecībām, jauniem paziņām, kas var kļūt par nopietnām ilgtermiņa attiecībām. Šodien visi priekšlikumi ir jāizskata ļoti piesardzīgi. Labsirdība vai pārmērīga vainas sajūta var radīt kļūdas.

Mežāzis

Dzīves potenciāla stiprināšana, seksualitāte, personīgais šarms. Labvēlīga komunikācija ar draugiem, mīlestības randiņiem, radošām nodarbībām, intīmām attiecībām. Strādājot ar jebkādiem jautājumiem, pievērsiet uzmanību būtiskākajiem jautājumiem un nesaskarieties ar sīkumiem.

LASI ARĪ: Sargieties: šīs 5 Zodiaka zīmes ņem daudz vairāk, nekā tās dod!

Ūdensvīrs

Šodien zvaigznes atbalsta mīlestību un harmoniskas ģimenes attiecības. Ūdensvīra sievietēm ir iespējama jaunu pielūdzēju rašanās. Jūsu šarms padarīs jūs par karalieni jebkurā sabiedrībā. Daiļais dzimums ņems vērā dabu un vīriešu – Ūdensvīru dāsnumu. Iespējamā paziņa var kļūt par ilgtermiņa nopietnām attiecībām.

Zivis

Labvēlīgs laiks, lai sazinātos ar valsts iestādēm, sabiedriskajām organizācijām un tiesībaizsardzības iestādēm un citām iestādēm. Ja jūs pārtraucāt visas attiecības ar partneri, tad jautājumi par to tiks slēgti tieši šodien. Tomēr, pabeidzot vecās kļūdas, nedariet jaunas.

avots: vedmochka

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru