Horo***ps 21.aprīlim – palīdzība atmaksāsies

Dažiem iespējams enerģijas zudums šodien, nebaidieties lūgt palīdzību, kā arī to sniegt!

Auns

Šajā dienā, pareizi izplatīt slodzi, pretējā gadījumā, vakarā būs tāds sadalījums, ka jums ir jāaizmirst par saviem plāniem. Tagad jūsu padomi un līdzdalība būs vajadzīgi draugiem vai radiniekiem. Ja esat ieplānojis lielu pirkumu, dariet to.

Vērsis

Visām lietām tagad ir jātērē enerģija un laiks daudz vairāk, nekā gaidījāt. Labs laiks strādāt līdzīgi domājošu cilvēku komandā. Attiecības ar mīļajiem, kolēģiem, mīļotājiem vai bērniem attīstīsies harmoniski. Zvaigznes iesaka domāt par tēla maiņu, kas labvēlīgi ietekmēs gan oficiālās attiecības, gan privāto dzīvi.

Dvīņi

Zvaigznes iesaka pievērst lielāku uzmanību esošo un jaunu partnerību uzturēšanai. Priekšrocība var būt rūpes par naudas lietām un profesionālo reputāciju. Tiem, kuri meklē darbu, ir jāattīsta uzņēmējdarbība internetā.

Vēzis

Daudziem Vēžiem būs jāuzņemas svešu jautājumu risināšana. Jūs varat palīdzēt, bet neļaujiet sev sēdēt uz kakla. Vakarā, kāds no radiem var vēlēties izskaidrot attiecības. Neļaujieties provokācijām. Šī diena ir laba mīlas attiecībām un romantiskām paziņām.

Lasi arī: Kādam dzīvniekam līdzinās jūsu vīrietis, ņemot vērā Zodiaka zīmi

Lauva

Neņemiet uz sevi pārāk daudz, pretējā gadījumā jūs riskējat sagurt līdz dienas vidum. Var būt nepieciešams izmantot vecos kontaktus. Dažos brīžos jums būs grūti atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem. Ir vērts meklēt kompromisu. Aizkavēšanās un traucējumi ir iespējami uz ceļa.

Jaunava

Pievērsieties šai dienai, lai apmierinātu mazos darba ņēmējus un mājsaimniecības lietas, kuras tika aizturētas. Ja jūs dodaties brīvdienās, tagad ir labs laiks ilgiem braucieniem. Labs laiks jaunām paziņām. Bet sākt remontu nav tā vērts. Iespējama liela saruna ar partneri laulībā, pēc kuras attiecības pastiprināsies.

Svari

Šajā periodā nav izslēgti strīdi un nelielas iekšējas nepatikšanas. Centieties mazāk sarunāties ar sev nepazīstamiem cilvēkiem. Tomēr darbā ir iespējams palielināt vai paaugstināt algu. Labs laiks mājasdarbu veikšanai, māju uzlabošanai.

Skorpions

Ir iespējams iegūt svarīgu informāciju. Šajā dienā izstrādātie plāni būs viegli īstenojami nākotnē. Vakarā mēģiniet izvairīties no riskantām situācijām, veicot darījumus. Varbūt daudzsološs ievads.

Lasi arī: LPS: Esošā autoceļu finansēšanas politika nav ilgtspējīga

Strēlnieks

Jaunas iespējas nopelnīt, uzmanieties piesardzīgi – pastāv zaudējumu risks. Noskaidrot attiecības ar tiem, kas jums dārgi, nevajadzētu. Labs laiks draudzīgai saziņai. Savienība tiks nostiprināta, kurā laulātajiem ir liela vecuma atšķirība.

Mežāzis

Jums būs daudz jādara, ja neuzstājiet sev par pārāk sarežģītiem uzdevumiem. Dienas beigās, zvaigznes iesaka aktīvi paplašināt paziņu loku, nevis atteikties no ielūguma apmeklēt ballīti. Tur jūs varat satikt interesantus cilvēkus.

Ūdensvīrs

Esi gatavs nepārvaramas varas gadījumiem, kad būs jāpieņem operatīvi lēmumi. Riska zonā notiek braucieni ar automašīnu. Parasti var rasties negaidīti incidenti, transporta kļūmes un aizkavēšanās.

Zivis

Šajā dienā jūs varēsiet parādīt savas spējas. Izlemjot, neapšaubiet to – pirmā iespēja būs pareiza. Finanšu jautājumos jāparāda ierobežojums: izdevumi ir jāpamato. Nerunā ar svešiniekiem, iespējama agresija no viņu puses.

 

Avots: vedmochka.net

Gunta Graudiņa

Leave a Comment