Kādam dzīvniekam līdzinās jūsu vīrietis, ņemot vērā Zodiaka zīmi

Cilvēki bieži saista sevi ar dzīvnieku. Kāds jūtas kā pelēkas peles, un kāds, kā lauva. Mēs apkopojām dzīvnieku horoskopu, kurā vīrieši var līdzināties Zodiaka zīmei.


Auns

Auns vīrieši ir kā buļļi. Tos bieži salīdzina ar spītīgiem auniem, taču tas nav pilnīgi taisnīgi. Viņi, tāpat kā buļļi, rauj un skrien, kā arī piemīt spēcīga motivācija. Par sarkano lakatu viņiem var būt jeb kas: mīlestība, dusmas, prieks. Kad Auns ir mierīgs, un tas tiešām notiek, tie ir vairāk kā pūkaini kucēni. Kad jums nav jācīnās un jāsalauž sienas ar savu galvu, smags vērsis pārvēršas par mīļu mājdzīvnieku.

Vērsis

Vērsis ir kā viltīga lapsa, ja vēlas kaut ko pozitīvu. Tie ir vienlaikus tik gudri, tik burvīgi, saldi runātāji un spējīgi klausīties vai drīzāk izlikties, ka var. Viņu reālais un dabiskākais tēls atgādina lācīti. Viņi ir mierīgi un nebaidās neko, kad runa ir par darbu un lietām. Viņi mīl savu ģimeni un rūpējas par to, uzturot viņu mājas pienācīgā stāvoklī.

Dvīņi

Dvīņiem ir divi nosacījumi – skumji un jautri. Vīrietis, kas dzimis zem šī Zodiaka zīmes un atrodas skumju stāvoklī, izskatās kā vientuļš vilku mazulis. Kad viss ir labi, Dvīņi atgādina pandu. Nedēļas nogalēs viņi no vienas vietas uz citu, vāļājās savā gultā un negrib neko darīt. Jā, tur var teikt, ka vilka mazuļa stāvoklī Dvīņi arī spēj “neko nedarīt”.

Vēzis

Vēži visbiežāk ir vislabākie, aizmirstot par miegu un atpūtu. Viņi jūtas kā lauvas, tāpēc viņi bieži vien izskatās kā tie. Viņi ir tikpat mierīgi un saprātīgi, tikai viņi iegūst pārtiku savu lauveņu vietā. Viņi atpūšas un strādā karaliskā veidā, tāpēc tie neizskatās kā citi dzīvnieki. Viņi mēģina nemainīties, cenšoties palikt ķēniņi jebkurā situācijā.

Lasī arī: Pazīstamais laika vērotājs prognozē, kāda būs vasara

Lauva

Lauvas nav tādas pašas kā lauvas, ja jūs par to domājat uzreiz. Vīrieši, kuri dzimuši saskaņā ar šo zīmi, ir vairāk kā gorillas, kas lielāko daļu savu dzīvību pavada cīņās. Tajā pašā laikā viņi neizslēdz viņu kaujas raksturu nevienu sekundi, paliekot vienmēr tādi paši, kādi ir. Viņi vienmēr ir gatavi doties kaujā.

Jaunava

Jaunavas ir tipiskas pūces. Viņas vienkārši klusē un skatās uz visu apkārt, iegūstot informāciju un pieredzi. Otrais viņu stāvoklis ir dusmas, kad viņas tiek izvestas no sevis. Šajā gadījumā tie ir kā dusmīgs suns, kas norāvies no ķēdes. Tos var apturēt tikai gaļas smarža. Jā, Jaunavai patīk ēst, kad viss ir slikti.

Svari

Svari ir zirgs, kas alkst brīvību. Svariem patīk darīt to, ko viņi zina kā. Viņi ir graciozi un novērtē visu, kas viņiem ir. Dažreiz tie tiek salīdzināti ar zirnekļiem, kuri no tīmekļa audus satver skaistos slazdos, jo Svari var piesaistīt pretējo dzimumu ar savām prasmēm, radošo pieeju visam.

Skorpions

Skorpioni ir vietējie kaķi, kas atriebjas par viņu neuzticību, mazu uzmanību un nodevību. Ar komunikāciju spējām, Skorpionam maz līdzinās, tādēļ tos var saukt arī par jenotiem, kuri dievina saziņu ar citām sugām. Skorpioni ļoti ātri atrod kopīgu valodu pat ar tiem, kas viņiem nepatīk.

Lasi arī: Mainām Latviju un sevi talkojot

Strēlnieks

Ja tavs vīrietis ir Strēlnieks, tad viņš ir kā tīģeris, kurš sēž paslēpumā un gaida savu stundu, lai uzbruktu neprognozējamam upurim. Tas ir tas, kā viņš risina savus jautājumus, kad runa ir par naudu, slavu, statusu, panākumiem. Ja nav motivācijas vai ambīcijas, kas īslaicīgi vājina, viņš kļūst par tipisku sliņķi, kurš neko nedara, izņemot miegu vai viņa personīgo darījumus.

Mežāzis

Mežāži ir skarbie vīrieši, piemēram, vaļi, kuri pamazām peld pa atklāto okeānu un absorbē planktonu. Viņi dara to pašu, katru dienu strādājot un veicot savus pienākumus. Šie ir gudri cilvēki, kuri rūpējas par savu ģimeni, tāpēc viņi arī izskatās kā ziloņi. Ziloņi reti dzīvo vieni. Mežāzis ir kaut kas unikāls ģimenes pasaulē, tāpēc zilonis ir labs salīdzinājums.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir tipisks ērglis. Viņš skatās uz visu un visiem, kuri meklē medījumu, tāpat kā plēsīgie putni. Ūdensvīri mīl brīvību, tāpēc ir pamatā sakritība. Ērgļi var redzēt labi, un Ūdensvīri var domāt daudzas dienas un nedēļas uz priekšu. Vienīgais, kas tos atšķir no ērgļiem, ir tas, ka tie ir greizsirdīgi, tāpat kā mazie mājas sunīši, kas nonākuši nepareizā vietā, ja viņi nav apmierināti ar īpašnieku.

Zivis

Zivis ir pērtiķi, kuri nepārtraukti meklē piedzīvojumus vienā vietā. No otras puses, tie var būt tik sentimentāli un mīloši, ka tos var salīdzināt ar vispieprasītāko mājas kaķi vai suni. Tas ir viens no visuzticamākajiem draugiem, bet tikai tiem, kuri to ir pelnījuši visos aspektos.

 

Avots: dailyhoro.ru

Gunta Graudiņa

COMMENTS

Leave a Comment