Horoskops 3.februārim – droši palutiniet gan sevi, gan savus mīļos!

Šodien, diena būs jauka! Dažiem radīsies tik ļoti nepieciešamā enerģija, lai paspētu izdarīt saplānoto, gan pievērstu savu uzmanību, mājās esošajiem!

Auns

Jums būs pietiekoši daudz uzmundrinājuma un enerģijas, un tas jums palīdzēs tikt galā ar visiem jums uzticētajiem uzdevumiem. Tagad jūs varat sākt jaunus darbus Bet galvenā uzmanība jāpievērš mājai, ģimenei, ģimenes saitēm. Izvairieties no strīdiem, pārmetumiem un konfliktiem ar jūsu mīļajiem.

Vērsis

Šī diena var attīstīties jūsu profesionālajam karjerai vislabvēlīgākajā veidā. Bet, pirms sākat aktīvi rīkoties, vispirms jāizstrādā skaidrs plāns, jo jums ir iespēja, ka jūsu centieni tiks novirzīti uz nepareizo vietu.

Dvīņi

Neplānojiet nopietnas lietas šajā dienā. Neviens neatbrīvos jūs no ikdienas problēmu risināšanas, bet sākt patstāvīgi risināt jaunu projektu īstenošanu vai rīkot svarīgas pārrunas, būtu nevēlams. Bet jaunām paziņām un romantiskām tikšanām šis periods ir diezgan piemērots.

Vēzis

Nemēģiniet uzņemties pieaugošas saistības tagad. Ja kaut kas nerisinās, vai vienkārši nevēlaties darīt, tad atlieciet to uz dažām dienām. Lai noskaidrotu attiecības ar mīļoto, šis periods ir pilnīgi nepiemērots.

Lasīt arī: Vienkāršs veids, kā kļūt bagātākam: Jeļenas Golunovas metode

Lauva

Jums ir labas izredzes panākt būtisku progresu savos jautājumos un pārspēt konkurentus. Bet neatlieciet kaut ko, cerībā uz labākiem laikiem. Tagad ir labākais laiks “cēliem darbiem”. Ja finanšu gadījumos, jūs vēl neesat sasniedzis finiša līniju, tad nelūdziet vadību apstiprināt jūsu rīcību. Darbojieties pēc paša sirdsapziņas, paļaujieties uz savu intuīciju.

Jaunava

Daudzos gadījumos jūs varat sasniegt ievērojamus rezultātus. Īpaši veiksmīgi var būt dažādas pārrunas, līgumi un biznesa kontakti. Pastāv iespēja veidot attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem jūs ilgstoši nevarat atrast kopīgu valodu. Tādēļ, ja jūs plānojat šāda veida lietas, tad jūs nekļūdīsieties. Neatsakieties no uzaicinājumiem, viņi var kļūt liktenīgi vārda pilnā nozīmē.

Svari

Zvaigznes iesaka rast izturību. Atturieties no jebkādiem uztraukumiem un konfliktiem un neizmantojiet mīļoto pacietību. Centies nepārspīlēt ar saviem pienākumiem attiecībā uz mājas un saimniecības darbiem. Pretējā gadījumā jūs riskējat sabojāt dienu ar sliktu garastāvokli.

Skorpions

Jums ir izdevība pavisam veiksmīgi pavadīt šo dienu, bet ar nosacījumu, ka jūs izvairīsities no tikšanās ar varas iestādēm. Ļaujiet profesionālajām lietām nedaudz atkāpties fonā, un labāk parūpējaties par to, kas jums patīk. Mīlestības lietās viss ir kārtībā, bet mēģiniet neatteikt mīļotajam cilvēkam viņa mazajās kaprīzēs.

Lasīt arī: Lietas, ko nevajag glabāt mājās

Strēlnieks

Par visu, ko jūs vēlaties sasniegt, tagad jums ir jācīnās. Centieties atturēties no lieliem pirkumiem. Tas var kaitēt jūsu makam, un nonākt parādos, brīdī, kad tas ir vismazāk vēlams. Bet diena ir labvēlīga visam, kas saistīts ar mīlestību. Sagatavojieties patīkamiem pārsteigumiem.

Mežāzis

Labvēlīga diena gandrīz visos aspektos. Lai strādātu un ne tikai, bet sadarbība ar citiem, tas būs izdevīgāk. Bet ņemiet vērā tikai to, ka jūsu partneris ir vienlīdzīgs, un nemēģiniet nospiest viņu ar savu intelektu un mācībām. Attiecībās ar mīļoto cilvēku neizrādiet savtīgumu.

Ūdensvīrs

Jums ir pienācis izdevīgs brīdis partnerībām. Tikšanās, kontakti, pārrunas būs izdevīgas jums un jūsu biznesam. Bet kā politiku, vislabāk ir īstenot to mierīgu, bez lieka spiediena uz citiem. Ticības dēļ jūs varat sasniegt daudz vairāk. Ar mīļāko jūs nesagaida nekāda vilšanās. Drīzāk – tieši pretēji.

Zivis

Tagad jūs varat sasniegt labus rezultātus visur, lai arī kas nenotiktu. Bet, ja jūs nevēlaties uzņemties iniciatīvu un gūt panākumus, tad jūs varat vienkārši atpūsties. Šī diena ir piemērota, lai palutinātu sevi. Un kādā veidā, to varat izlemt tikai jūs.

 

Avots: vedmochka.net

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru