Horoskops 7. februārim – esiet prātīgi darbībās!

Uzzini, kādus notikumus un situācijas zvaigznes un planētas sagādājušas, tieši tev, 7. februārim. Ar ko rēķināties un kam būt gatavam! Astroloģiskā prognoze katrai dienai sniegs atbildes uz vissvarīgākajiem jautājumiem jūsu dzīvē!

Ja jūs interesē kā gūt panākumus dzīvē, kā atrast mīlestību, kā saglabāt un stiprināt laulības, kā īstenoties darbā, kā atbrīvot savu radošo potenciālu, tad šeit jūs atradīsiet atbildi! Zodiaka zīme, saskaņā ar kuru esat piedzimis, ietekmē ne tikai jūsu raksturu un temperamentu, bet arī ikdienas notikumus, situācijas un sadzīvi, kas aizpilda jūsu ikdienas dzīvi. Uzziniet, vai diena ir labvēlīga jauniem sākumiem, kuros periodos vajadzētu rīkoties uzmanīgāk un būt piesardzīgam, un kad – rūpēties par sevi un saviem mīļajiem? Kur un vai doties atvaļinājumā? Kad pielikt lielākas pūles darbam, un kad tomēr paņemt brīvu brīdi, lai relaksētos? Kāds brīdis piemērots izglītības apguvei, un kad veltīts laiks saziņai ar bērniem vai vecākiem var nākt par labu un kad nē? Šī ir lieliska iespēja savlaicīgi uzzināt par problēmām, nepatikšanām un slēptiem nelabvēļiem un to visu novērst. Zvaigznes palīdzēs rast risinājumu visām šīm tūlītējām problēmām!

Auns

Risiniet mazās problēmas, kas ir uzkrājušās mazās lietās, nogādājiet tās līdz galam. Atturieties no kodīgām piezīmēm un pārmērīgas kritikas, tas var novest līdz nelielām sadursmēm un nervozitātes. Neesiet pārāk stingri un piekasīgi bērniem.

LASI ARĪ: Kā nonākt pie altāra jeb kā noņemt “vientulības vainagu” saskaņā ar Zodiaka zīmi!

Vērsis

Palīdzība, tostarp sievietes finansiālā palīdzība, ir iespējama. Šodien jūs varat paļauties uz labiem ienākumiem, dividendēm, pat uzvaru. Finanšu darījumi būs veiksmīgi. Līdz vakaram jāsamazina savas darbības.

Dvīņi

Lieliska diena karjerai un biznesam. Var piepildīties visvairāk lolotākās vēlmes. Veselība būs laba. Šajā dienā jums nevajadzētu pārēsties, labāk ir atturēties.

Vēzis

Vēlme pēc pārmaiņām radīs jaunu spēku, bet tieši to, kas jums ir nepieciešams atjaunināt, jums būs grūti saprast. Šie atjauninājumi nedrīkst būt pārāk dārgi un radikāli, jo tas prasīs nopietnu finansiālu atbalstu.

LASI ARĪ: 5 parastas lietas, kas jūsu dzīvē piesaistīs laimi

Lauva

Ārējie apstākļi ne tikai krasi mainīs jūsu plānus, bet nāks jums par labu. Pieņemiet jebkādus pārsteigumus filozofiski.

Jaunava

Labi veidojiet biznesa attiecības, stipriniet partnerības. Mīlestības uzvara būs viegli sasniedzama. Pēcpusdienā labas iepirkšanās. Mēģiniet nepārēsties!

Svari

Šodien vēlme staigāt ar platu kāju var pamosties. Nezaudējiet veselo saprātu: šī uzvedība liks ciest jūsu kabatai! Pastāv risks zaudēt vai sabojāt īpašumu.

LASI ARĪ: 10 istabas augi, kas iemiesos mīlestību un ģimenes laimi jūsu mājās

Skorpions

Uzmundrināšanai būs komunikācija, izklaide un ceļojumi. Dienas gaisma un pozitīvais noskaņojums ļaus jums gūt panākumus gandrīz visās dzīves jomās.

Strēlnieks

Iespējams, kāds no jūsu paziņām mēģinās jūs aizvainot, pieskarties jums ar asu vārdu. Nepadodieties provokācijām. Ir labi pabeigt aktuālos notikumus, bet jums nevajadzētu uzņemties jaunus jautājumus.

Mežāzis

Rīts ir pilns ar konfliktiem. Strādājot ar mīļajiem, izvairieties no sīkas kritikas. Zaudējumi nav izslēgti. Pirkumi, īpaši lieli, tiek atcelti. Dodieties gulēt pirms pusnakts.

LASI ARĪ: 3 atslēgas laimei!

Ūdensvīrs

Diena ir bagāta ar pozitīviem notikumiem: interesanti ceļojumi un paziņas, saņemsiet patīkamus pārsteigumus un izklaidi. Uz personīgās frontes var būt jaunas pievilcīgas izredzes.

Zivis

Labi iepirkties mājām, bet ne pārāk lielas iegādes. Ārējo darbību ir labāk palēnināt. Samazināt fizisko slodzi, atpūsties vairāk, rūpēties par sirds un asinsvadu sistēmu.

avots: vedmochka

Leave a Comment