Ja vēlies, lai tavas attiecības izdodas, ar šīm 4 patiesībām par laulību ir jāsamierinās

Tā ir citādāka veida pasaka…

Kad cilvēki precas, viņiem ir dažādi uzskati par to, kādai ir jābūt laulībai. Mūžam laimīgi un kopā uz visiem laikiem – tas taču būtu ideālais variants, vai ne? Tomēr tas nenākas tik viegli!

Bieži vien mīti par laulību tiešām ir tikai mīti, un mums nākas stāties pretī realitātei. Tieši tādēļ mēs vēlamies pārspridzināt tavu iztēles burbuli un pateikt, kā viss ir patiesībā – uz to ir jābūt gataviem visiem!

Īsta laulība prasa darbu

Tev ir jāsaprot, ka laulība vienkārši “nenotiek”. Pie tās ir jāstrādā – un jāstrādā ir daudz! Ir jāsaprot, ka otrs cilvēks nav atbilīgs par tavu laimi. Protams, tu otra dzīvi vari padarīt gaišāku un labāku, tomēr tu esi tas cilvēks, kurš ir atbildīgs par savu laimi.

Būs priecīgi laiki, bet ir jāsaprot, ka būs arī grūti. Tā tas vienkārši ir!

Lasi vēl: Saderība laulībā: lūk, kuri Zodiaka zīmju pārstāvji būs laimīgi kopā

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vēl 3 lietas, ar ko laulībā ir jāsamierinās!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close