Jaungada ēdienkarte 2024: 3 ēdieni uz svētku galda veiksmei un labklājībai

Jaungada galds prasa rūpīgu sagatavošanos un pārdomātu ēdienkarti. Jūs varat pārsteigt viesus un mīļos, kā arī piesaistīt veiksmi visam 2024. gadam, ja gatavosiet neparastus ēdienus. Ar viņu palīdzību jūs varēsiet atrast laimi un aizsardzību no jaunā gada simbola.

2024. gads ir tepat aiz stūra, kas nozīmē, ka ir laiks gatavoties svinībām. Tērpu izvēle, mājas dekorēšana un svētku ēdienkartes izveide aizņem daudz laika. Tāpēc iesakām jau laikus parūpēties par to, lai Vecgada vakars būtu ideāls. Zaļā koka pūķa uzmanību un aizbildniecību būs iespējams piesaistīt, ja galdā liksiet noteiktus gardumus.

Lasi arī: Pāvela Globas prognoze nedēļai no 2023. gada 11. līdz 17. decembrim: sāciet plānot nākotni, bet nesteidzieties darīt!

Lasi arī: Dārza darbu kalendārs no 2023. gada 8. – 16.decembrim: dārzā ir aizvien, ko darīt!

Pūķa gads tiek uzskatīts par vienu no labvēlīgākajiem, tāpēc iepriecināt jauno patronu ir svarīgi, lai piesaistītu labklājību visās dzīves jomās. 2024. gadu var iesākt veiksmīgi, ja ievērosi vienkāršus svētku galda noteikumus. Kas tad iepriecinās Pūķi? Priekšnoteikums būs ne tik daudz dažādība, cik labums. Tas nozīmē, ka ēdieni var būt vienkārši, bet līdzsvaroti. Uz galda ir laipni gaidīti rieksti, augļi un dārzeņi, zivis un, protams, gaļa.

Pūķa gada karstais ēdiens

Kā pamatēdienu var pagatavot sulīgu cepeškrāsnī ceptu tītaru. Tas var būt vesels putns, ja uz Jaungada svinībām pulcējas liels cilvēku pulks. Varat arī cept atsevišķas daļas: krūtiņu vai stilbiņus. Ar  jūsu iecienītākajām garšvielām un marinādi šis ēdiens kļūs par īstu galda rotājumu. Gaļu vajadzētu pasniegt ar zaļumiem un saldo granātābolu mērci.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment