Kā zināt, kāds lāsts tev ir uzlikts un kā ar to cīnīties?

Mēdz gadīties tā, ka dienu no dienas jūs vajā neveiksmes. Negribot var padomāt par lāstu. Mēs jums pastāstīsim par dažiem pašiem zināmākajiem to veidiem un par to, kā ar tiem cīnīties.

Lāsts – tā ir diezgan spēcīga negatīva iedarbība  uz vienu vai pat vairākiem cilvēkiem. Tas ir kā programma, kas iznīcina cilvēka dzīvi. Reizēm tas var novest pie saslimšanas, pat Nā*es. Taču, visbiežāk, tas piesauc nopietnas neveiksmes un problēmas. Ja jums ir aizdomas par tādu negatīvu ietekmi, to var pārbaudīt ar dažu paņēmienu palīdzību.

Uzlikt lāstu nemaz nav tik viegli. Tas izdosies tikai tiem, kam ir pieredze un kuri var  iedarboties  uz cilvēka enerģētiku, pretējā gadījumā var veidoties atgriezeniskā saikne: lāsts var iedarboties uz pašu licēju, ja viņš ir pieļāvis kļūdu.  Tādu stipri negatīvo programmu var viegli identificēt: tā iedarbojas  likumsakarīgi. Ļaunums tiek uzlikts pēc viena un tā paša scenārija.

Lasi vēl: Skaidro psiholoģe: 24 pazīmes, ka tu apspied dusmas. Kā atbrīvoties no uzkrātajām emocijām?

Izplatītākie lāsta veidi: kā atbrīvoties no negatīvisma

Vientulības zīmogs ir identisks “bezlaulības” lāstam, taču sastopams daudz biežāk, jo to ir vieglāk uzlikt. Šeit runa ir par pilnīgu pretējā dzimuma intereses  trūkumu. Izpaužas ne tikai kā nevarēšana veidot ģimeni, bet pat veidot attiecības. Viss izskatās tā, it kā  cilvēks pretējam dzimumam vienkārši neeksistē.

Kā noņemt vientulības zīmogu? Viens no variantiem – lietus laikā savākt lietus ūdeni ( var arī savākt sniegu, pēc tam to izkausēt) un veikt rituālu. Virs ūdens nolasiet vārdus:

“Ūdens, attīri manu gultu, atbrīvo mani no ļaunajām skumjām. Mīlestību savā mājā mānu – saucu, Likteni savu pieņemt gribu. Būt mīlestībai un laimei manās mājās tagad un vienmēr!” uz katra gultas stūra uzslacīt šo ūdeni un teikt: “Lai tā notiek.” Lāsts tiks noņemts un jūs būsiet gatavi laimīgai ģimenes dzīvei.

 

Lasi vēl: 3 efektīvi veidi, lai noskaidrotu, kurš uzlicis lāstu!

 

Ēdiena un dzēriena lāsts. Šis lāsta veids darbojas ļoti ātri un pietiekami spēcīgi, jo cilvēks būtībā norij to, kas sevī nes negatīvo programmu. Ēdienu var novārdot uz visu, kas vien ienāk prātā: neveiksmēm ģimenes dzīvē vai biznesā, slimībām un daudz ko citu. Starp citu, ar  ēdiena un dzēriena palīdzību var arī pieburt mīļoto. Ābols var ne tikai palīdzēt saglabāt skaistumu, bet nest sevī mīlestības maģiju.  Piekrītiet, būt pieburtam arī nav diez ko patīkami.

Lai tiktu vaļā no šāda lāsta, var izmantot jebkuru negatīvās programmas attīrīšanas veidu. Bet vēl labāk, novērst tā iedarbību. Ne velti pirms maltītes agrāk tika skaitītas lūgšanas. Lūgšana – drošs paņēmiens , kā pasargāt sevi no visa ļaunā, tai skaitā arī no sīkā un nepatīkamā. Var izmantot speciālās lūgšanas, kuras tiek skaitītas pirms ēdienreizes, vai arī pašu spēcīgāko no visām lūgšanām “Mūsu Tēvs”. Tā ne tikai noņem lāstu, arī kopumā  tai ir arī ļoti spēcīga iedarbība.

Baznīcas lāsts: viens no nepatīkamākajiem un ļaunākajiem pēc savas būtības. To var uzlikt sekojoši: vērsties baznīcā un pieteikt aizlūgumu par mirušā dvēseli dzīvam cilvēkam. Mūsdienās tas ir problemātiski, jo mācītāji bieži prasa parādīt cilvēka miršanas apliecību.  Bet, ja tomēr izdodas, tad šis lāsts ir ļoti spēcīgs. Tikai iedomājieties, kas var notikt ar cilvēku, par kura dvēseli aizlūdz, viņam dzīvam esot. Sli**bas un neapturama nonīkšana garantētas.

Paņēmiens, kā atbrīvoties no baznīcas lāsta: noņemt no sevis negatīvo programmu ir diezgan vienkāršs. Pretī vienam tādam aizlūgumam jāliek trīs aizlūgumi par veselību. Ja jums ir aizdomas, ka jums, vai kādas jūsu tuviniekam ir uzlikts šis lāsts, tad piesakiet baznīcā trīs aizlūgumus Vese***ai. Un, ja jūs pat ziniet ( vai nojaušat), kas to varējis izdarīt, tad aizlūdziet arī par šo cilvēku.

Avots: esotericblog.ru

COMMENTS

Leave a Comment