Kad ir labākais laiks, lai iegādātos mājdzīvnieku bērnam: ir atklāts precīzs vecums

Ja plānojat mājās ņemt jaunu mājdzīvnieku, pārliecinieties, ka varat nodrošināt pienācīgu aprūpi un uzmanību.

Mājdzīvnieki ir īsti ģimenes locekļi. Tomēr, iegādājoties mājdzīvnieku, jāatceras, ka tā ir liela atbildība. Ir vērts arī zināt, kad ir labāk iegādāties mājdzīvnieku bērnam.

Ja plānojat mājās ņemt jaunu mājdzīvnieku, pārliecinieties, ka varat nodrošināt pienācīgu aprūpi un uzmanību.

Kad iegādāties mājdzīvnieku mazulim

Bērnu uzvedības eksperte Lindsija Braita norādīja, ka bērnam vislabāk ir iegūt mājdzīvnieku noteiktā vecuma posmā.

Respektīvi, pēc Braitas teiktā, 5 gadu vecums ir ideāls brīdis, lai iegādātos mājdzīvnieku. Tas ir laiks, kad bērns ir gatavs vairāk vai mazāk patstāvīgi rūpēties par dzīvnieku.

Mazāki bērni dzīvniekus uztver kā rotaļlietu un var to savainot un traumēt.

Lai saprastu, kurš dzīvnieks ir vispiemērotākais jūsu bērnam, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai viņa vēlmes, bet arī viņa vecumu. Parasti bērni sāk lūgt iegādāties mājdzīvnieku bērnudārza apmeklēšanas laikā. Šajā vecumā bērni saprot un var praktiski izmēģināt to, kas viņiem tiek mācīts un skaidrots, taču viņi var būt arī impulsīvi, kas var nobiedēt dzīvnieku.

Lasi vēl:Šīs zodiaka zīmes pēkšņi izbeigs attiecības, bet tas viņiem nesīs tikai laimi

Mazie dzīvnieki, piemēram, kāmji un truši, ir ļoti pievilcīgi bērniem, jo tie atgādina plīša rotaļlietas un bērni ar tiem kopā ir pat pārāk bieži, uz ko dzīvnieki kļūst aizkaitināti un var iekost. Šā iemesla dēļ ieteicams sākt pieradināt bērnu pie padevīgiem dzīvniekiem, kas neprasa lielu piepūli.

Turklāt, ir vēl viens būtisks aspekts, kāpēc neiegādāties dzīvnieku pirms bērns sasniedzis piecu gadu vecumu. Respektīvi, bērniem līdz 5 gadu vecumam, kā arī grūtniecēm un pieaugušajiem, kas vecāki par 65 gadiem, un cilvēkiem ar novājinātu imunitāti ir lielāks risks saslimt ar dzīvnieku pārnestām kaitēm.

 

Leave a Comment