Kādā tērpā sagaidīt Zaķa gadu pēc jūsu zvaigžņu zīmes

Kādās krāsās svinēt Zaķa gadu? Šis jautājums mani moka jau nedēļu, vēlos iepriekš sagatavoties vieniem no gada galvenajiem svētkiem. Lai 2023. gada simbols Melnais ūdens trusis iedzīvinātu mīlestību un labklājību, ir svarīgi izvēlēties pareizos tērpus svētku svinībām.

Kādās krāsās svinēt Zaķa gadu

Lai laimīgi sāktu jauno gadu, ir nedaudz jāpamēģina un rūpīgi jāpārdomā svētku tērps. Iepriecināt gada patronu, labsirdīgo Trusi, nemaz nav grūti. Tērpam jāatbilst četrām galvenajām Truša īpašībām – maigumam un mierīgumam, laipnībai un vieglumam.

Atcerēsimies pašu truša tērpu: tā kažoks ir spīdīgs un ar nokrāsām. Tieši tādam jābūt tavam tēlam Vecgada vakarā! Bet no spilgtiem neona toņiem (īpaši skābi dzeltenā un citrona) noteikti vajadzētu atteikties.

Uguns stihija

Eksperti ugunīgajiem Auniem iesaka izvēlēties tērpus acīs krītošās krāsās ar lieliem akmeņiem un masīvām rotaslietām. Sarkano, sārto un zilo toņu laiks. Bet oranžs nav piemērots, tas negatīvi ietekmēs karjeras izaugsmi.

Karaliskajām Lauvām ir svarīgi nebaidīt maigo Trusi ar savu tēlu, tāpēc ir vērts apstāties pie brūnajiem, dzeltenajiem un zaļajiem toņiem. Jūs variet dažādot tēlu ar greznām rotaslietām zelta krāsā. Kleitu modeļi nedrīkst būt acīs krītoši, lai nesabojātu tēlu.

Gudrajiem Strēlniekiem vajadzētu izvēlēties purpursarkanu, zilu vai baltu tērpu, ko pēc tam, izejot, var uzvilkt vēl pāris reizes. Galvenais kritērijs ir praktiskums un ērtības. Tajā pašā laikā šīm lietām vajadzētu piestāvēt Strēlniekam, uzsverot viņa nopelnus un slēpjot viņa trūkumus.

Ūdens stihija

Sudraba mirdzumam jānāk no draudzīgā, bet dažkārt spītīgā Vēža. Izvēlieties kleitas ceriņu, purpursarkanā, pelēkā vai sudraba krāsā. Rotaslietām jābūt arī aukstos sudraba toņos. Labāk izvēlēties tērpu ar maigu piegriezumu, gludām līnijām un aksesuārus bez izteiktiem asiem stūriem.

Noslēpumainajiem Skorpioniem labāk der melnā vai brūnā kleitā vai uzvalkā tādās pašās krāsās. Lielisks risinājums būtu āda, mākslīgā āda un rotaslietas ķēžu veidā.

Talantīgajām Zivīm vajadzētu likt likmes uz zilajiem toņiem. Tas var būt vai nu piesātināts akvamarīns, vai debess zils. Kā dekorācijas var izmantot gliemežvākus un pērles, galvenais, lai neradītu pārlieku nopietnu vai elegantu izskatu. Lūdzu neklājiet daudz meikapa kārtas, grimam jābūt pēc iespējas dabīgākam.

Zemes stihija

Praktiskajam Vērsim vajadzētu pievērst uzmanību zaļajiem un dzeltenajiem toņiem. Bet no koši sarkaniem un oranžiem toņiem labāk atteikties. Mājīgs plīšs un mīksts samts ir vislabāk piemēroti kā materiāli. Ja izvēle ir starp bikškostīmu un kleitu, izvēlies pēdējo – nekļūdīsies!

Jaunavas, starp citu, ir tikpat praktiskas kā Vērsis (varbūt pat vairāk). Tāpēc šeit atkal tiem pievienoti zaļie, dzeltenie un brūnie toņi. Spilgts un pārāk acīs krītošs (kā sarkans) – nē un vēlreiz nē. Jums ir svarīgi piesaistīt Trusi sev blakus, nevis nobiedēt viņu. Kā rotaslietas izvēlieties pusdārgakmeņus, piemēram, ahātu vai malahītu.

Mežāzim, vienmēr sasniedzot savus mērķus, labāk uzvilkt trikotāžas džemperi vai trikotāžas kleitu baltā, purpursarkanā vai zaļā krāsā. Tajā pašā laikā jūs varat papildināt tēlu ar sarkaniem un zelta toņiem. Tā var būt vai nu rokassomiņa, vai šalle, vai jūsu mīļākie auskari.

Gaisa stihija

Mazajiem vējainajiem Dvīņiem ir pilnīgi iespējams iegādāties divus tērpus uzreiz, lai uzsvērtu šīs zīmes rakstura daudzpusību. Laimīgās krāsas: zila, pelēka, violeta, kā arī sārtināta, sarkana un dzeltena. Galvenais nav zaļš. Kas attiecas uz rotaslietām, zelta vai sudraba priekšmeti būs labs papildinājums.

Lasi arī: Ekstrasenss lika šo lietu nolikt zem gultas, lai melnā līnija dzīvē beigtos

Eksperti iesaka vieglprātīgajiem Svariem 2023. gadā ienākt vieglā gaitā ar smalku purpursarkanu, debešķīgu vai citu pasteļtoņu kleitās. Ir vērts izvairīties no skaidriem asiem siluetiem un asām, stūrainām detaļām.

Un visbeidzot, sabiedriskajam Ūdensvīram ir jāizvēlas kaut kas neitrāls. Sudraba, zelta un pienaini toņi būs tieši piemēroti. Bet vienkāršas melnas vai sarkanas krāsas nederēs, tās tikai vienkāršos un, iespējams, padarīs jūsu tēlu lētāku.

Nepārslogojiet savu tēlu ar raibiem stiliem. Lai apģērbs ir mēreni vienkāršs, monofonisks un ar vienu uzvarētāju detaļu – jostu, asimetriju, atvērtu plecu vai kakla izgriezumu. Un, protams, neaizmirstiet, ka 2023. gada simbolam nepatīk neona krāsas un “dzīvnieku” apdrukas.

Izvēlieties savu tērpu gudri. Trusis nenovērtēs steigu! Un kādās krāsās tu sagaidīsi Truša gadu, vai esi jau izdomājis kādu tērpu?

COMMENTS

Leave a Comment