Kāpēc vīrieši baidās no sievietēm?

?????????????????????????

Ne visai sen mani mēģināja iepazīstināt ar aptuveni 50 gadu vecu, solīdu vīrieti. Labā amatā, bet nekad nav bijis precēts…

Potenciālais līgavaiņa kandidāts no iepazīšanās kategoriski neatteicās, bet uz piedāvājumu man pazvanīt vai arī uzrakstīt e-pastā, atbildēja: „Nedarīšu, es baidos!”. No kā baidās mūsdienu neprecētie vīrieši? Un kāpēc?

Viennozīmīgi uz šo jautājumu atbildēt nevar. Katram ir savi baiļu iemesli. Tomēr ir vairāki izplatītākie iemesli…

 

 
Pirmais iemesls. Viņš „apdedzinājās”pagātnē.

        Tā varēja būt nelaimīga mīlestība vai neveiksmīgas laulības. Vienreiz ciešot lielu fiasko attiecībās, vīrietis sāk bažīties, ka arī nākamreiz viss atkārtosies: viņu pametīs, apkrāps, atgrūdīs u.c. Tāpēc viņš izvēlas netuvināties sievietēm. Labākajā gadījumā viņam ir mīļākās, ar kurām viņu saista tikai sekss, bet jūtas – nē, nē. No brīža, kad var rasties nopietnākas attiecības, stiprā dzimuma pārstāvis „aiziet pagrīdē”. Un izvilkt viņu no turienes nav nekādas iespējas.  

Otrais iemesls. Viņš kādu mīl vienpusēji mīl 

       Viņa pasija, iespējams, ir sen precēta, bet viņš turpina mīlēt. Viņš nevar iedomāties sev blakus nevienu citu izņemot šo sievieti. Tāpēc viņam rodas bailes no citām sievietēm, kas viņā varētu raisīt interesi –jo viņas ir „konkurentes” tai vienīgajai… Tā var turpināties visu dzīvi…. Par tādiem vīriešiem saka: „jaunībā viņam bija liela mīlestība, bet nesanāca”.

Trešais iemesls. Viņš baidās no atbildības

Pēc izskata vīrietis var būt pilnīgi normāls un adekvāts. Viņš var aktīvi tikties ar sievietēm. Bet, pie tam, viņš aktīvi aizsargā savu teritoriju: cenšas pie sirds dāmas nepalikt pa nakti un viņu neatstāj pie sevis, pretojams mēģinājumiem „padzīvot kopā” un neviena vārda nerunā par iespējamām laulībām. Ja draudzene sāk izteikt somas par precībām, tāds vecpuisis bieži vien aizbēg.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment