Ko zvaigžņu zīmes pārstāvjiem nevajadzētu darīt 2024. gada aptumsuma koridorā, ja viņi nevēlas sabojāt savu dzīvi

No 25. marta līdz 8. aprīlim paies aptumsumu koridors, kas mainīs katra zvaigžņu apļa pārstāvja likteni. Zeltene.lv stāsta, ko šajā zvaigžņu periodā noteikti nedrīkst darīt, ja nevēlaties sabojāt savu dzīvi.

No 25. marta līdz 8. aprīlim pārmaiņus notiks Saules un Mēness aptumsumi. Tie spēcīgi ietekmēs visu zīmju likteni. Viņu dzīve pēc tam mainīsies.

Turklāt tikai no jums būs atkarīga tālāka notikumu attīstība. Daži cilvēki šajā periodā saskarsies ar bagātības ienākšanu un karjeras, biznesa izaugsmi. Citus – smagi pārbaudījumi un tukši maciņi. Ko nevajadzētu darīt no 25. marta līdz 8. aprīlim, ja vēlaties pārtikušu dzīvi, bet ne zaudētāja likteni?

1. 2024. gada aptumsumu koridora laikā nedrīkst dot vaļu emocijām.

Ēnu aptumsumu koridors no 25. marta līdz 8. aprīlim būs sarežģīts daudzu zvaigžņu zīmju pārstāvjiem. Astro notikuma dēļ cilvēki jutīsies vāji un noguruši. Atsevišķos gadījumos var būt aizkaitināmi, nemierīgi un dusmīgi uz apkārtējiem.

Tāpēc pat sīkums šajā periodā var izvest no rutīnas. Ja ļausies provokācijām un izraisīsi konfliktu, enerģija no or***sma sāks izplūst vēl ātrāk. Jebkuru strīdu jācenšas izbeigt mierīgi, citādi tas beigsies ar nepatikšanām.

 

2. Neveiciet dzīvē pēkšņas kustības

2024. gada aptumsuma koridors ir visnelabvēlīgākais periods, lai pieņemtu stratēģiskus liktenīgus lēmumus dzīvē. No 25. marta līdz 8. aprīlim nevajadzētu pirkt dzīvokli, automašīnu, pārcelties uz jaunu pilsētu vai uzsākt uzņēmējdarbību. Pretējā gadījumā viss ies greizi, un pastāv risks ne tikai neuzlabot savu dzīvi, bet arī pasliktināt to, zaudējot naudu.

Lasi arī: Uzvelkot šo, tu izskatīsies kā turīga un eleganta sieviete: 2024.gada pavasara modes “kliedziens” – “zosu kājiņu” apdruka no Koko Šaneles

3. Nekādu procedūru

Jebkuras procedūras, kurās speciālists iejauksies tavā ķermenī, labāk atlikt līdz 2024. gada aptumsuma koridora beigām martā un aprīlī. Op****ijas, kosmētiskās procedūras un pat me****entu lietošana var beigties slikti. Pagaidiet līdz perioda beigām un visu dariet vēlāk (ja vien, protams, nav steidzami jāiejaucas un nav citu variantu).

 

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment