Krāpšanai ir iespējams tikt pāri nešķiroties – padomi, kā to panākt

couple-1024x683

Dažkārt ir ļoti grūti atturēt sevi no domas par kādu citu cilvēku, kurš nav ne tavs draugs, ne vīrs – un tā notiek diezgan bieži.

Ja cilvēki ir precējušies gadiem ilgi, viņiem ir laimīga ģimene, bērni, tam būtu jābūt tam, kas definē nesalaužamas saites, vai ne? Bet ne vienmēr tā ir.

Dažkārt attiecībās notiek tādas lietas, kas liek domāt nepiedienīgas domas par kādu citu cilvēku. Iespējams, ka tas ir noticis vienreiz, varbūt vairākas reizes – un tu vienkārši nespēj nejusties vainīga par šādām domām.

Iespējams, ka tu jūties tā, it kā tavs vīrs vai draugs savas attieksmes dēļ būtu “iegrūdis” tevi cita vīrieša rokās. Un, lai nu kā viss nebūtu bijis, šādam notikumam ir iespējams tikt pāri – bet tas ir jādara kopā.

Lasi vēl: Kādēļ īsts vīrietis tevi nekad nekrāps? Drošas pazīmes!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā tikt pāri krāpšanas sāpēm!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g</cite>

    Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
    Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?

Leave a Comment