Kur paliek nauda: kas ir finanšu bedre un kā no tās izkļūt bez zaudējumiem

Lai nekad neiekristu Fin***u bedrē, pirmkārt, jums ir skaidri jāsaprot, kas tas ir. Un tiem, kas tur jau ir nokļuvuši, jums jāiemācās izkļūt no tā bez zaudējumiem.

Mūsdienu pasaulē, lai kur paskatītos, visur tiek piedāvāti “izdevīgi” kredīti. Uz kredīta tiek pirkts viss: no drēbēm līdz dzīvoklim. Taču, piesakoties jauniem kredītiem, daudzi aizmirst, ka tie būs ne tikai jāatmaksā, bet jāatmaksā ar procentiem. Tātad jūs varat viegli iekļūt parādos. Fin***u vai kredīta trūkumu var noteikt pēc šādiem kritērijiem:

  • ienākumi ir mazāki par izdevumiem;
  • parādi nesamazinās, bet aug un uzkrājas;
  • Fin***u aktīvu un pasīvo ienākumu trūkums.

Galvenie iemesli iekļūšanai Fin***u bedrē ir karmiskie parādi (ja pagātnē kādu ar naudu esat maldinājis vairāk nekā vienu reizi), nabadzības psiholoģija (tas provocē  negatīvu domāšanu ) un  Fin***u analfabētisms (pārmērīga parādu slodze, nepārdomāti izdevumi). , zemas algas). Lai izkļūtu no Fin***u bedres, eksperti iesaka apzināt tās cēloņus un veikt atbilstošus pasākumus.

1. Karmiskie parādi

Ja finansiālas grūtības un parādi tev seko kā nelaime, ir kāds efektīvs paņēmiens, kā izkļūt no šī apburtā loka. Lai to izdarītu, paņemiet papīra lapu un pildspalvu. Palicis viens, pieraksti: no kā aizņēmies naudu, bet neatdevi; kuriem tika solīts darbu paveikt, bet tas netika izdarīts; kura īpašumu piesavinājies un nepateicies cilvēkam, kurš parādu atlaida.

Atcerieties, ka karma nepiedod parādus un atalgo katru pēc viņa tuksnešiem. Tāpēc pēc tam, kad esat pierakstījis savus sliktos darbus, gatavojieties tos atrisināt un labot. Lai to izdarītu, jums ir jāzvana vai jāraksta cilvēkiem no iegūtā saraksta un jāiestata parāda atmaksas numurs. Protams, tas neatrisinās visas problēmas ar naudu, bet tas apturēs karmiskos apbalvojumus. Un, ja jums izdodas atmaksāt vismaz daļu no šādiem parādiem, pārliecinieties, ka jūsu grēku nožēlošana palīdzēs noņemt pārējās karmiskās saites : “Tam, kurš nožēlo nepiedienīgu rīcību, tiek piedots.”

2. Nabadzības psiholoģija

Koncentrēšanās uz negatīvo, proti, domas par to, kā atmaksāt parādu vai nopelnīt kredītu, var pilnībā atņemt spēkus un veiksmi. Galvenais šeit ir “pārslēgt” uzmanību. Visums nesaprot, kas tev ir labs un kas slikts, tas piepilda to, uz ko tiek vērsta tava enerģija un uzmanība.

Ja jūs bezgalīgi domājat par to, kur nopelnīt naudu hipotēkai vai kā atmaksāt parādus, tad Visums dzird: “aizdevumi, parādi, atmaksājiet naudu, problēmas ar naudu, nav naudas, hipotēka”. Viņai atliek tikai izpildīt to, ko vēlaties. Tātad vienam kredītam tiek pieskaitīts vēl viens aizdevums, un tagad tu jau sēdi parādu bedrē.

Lasi arī: Saturna retro fāze no 2023. gada 17. jūnija līdz 3. novembrim: noderīgi padomi visiem Zvaigžņu zīmes pārstāvjiem – neaizmirstiet par saviem galvenajiem mērķiem un esiet uzmanīgi

Lasi arī: Austrumu zvaigžņu prognoze 2023. gada vasarai: daudzu gaida lielas pārmaiņas vasarā – dažus uz sliktāko pusi, citus sagaida bagātība!

Pārraut šo apburto loku palīdzēs pozitīvai domāšanai. Pārvietojiet uzmanību nevis uz izdevumiem, bet uz ienākumiem, vairāk domājiet par algu, iedomājieties, cik liela nauda nonāk jūsu rokās. Tagad tu vari tam neticēt, bet par naudu ir vērts domāt pozitīvā veidā – un tā uzreiz iegriezīsies tavā maciņā, nākot nepilna laika darba, negaidītas prēmijas vai paaugstinājuma veidā. Fin***u kanāls kļūst labāks, un ir iespējas izkļūt no parādiem un kredītiem.

3. Fin***u analfabētisms

Atbrīvojoties no karmiskiem parādiem un nabadzības psiholoģijas, jāapgūst Fin***u pratība, lai atkal neiekristu kredītu bedrē. Lai to izdarītu, plānojiet budžetu, samaziniet izdevumus, ieguldiet naudu. Jums jāiemācās sabalansēt ienākumus un izdevumus. Labāk atteikties no nevajadzīgiem pirkumiem, pat ja uz tiem karājas cenu zīme ar kārdinošu uzrakstu “akcija”.

Tagad jūs zināt, kā uz visiem laikiem atbrīvoties no parādiem un aizdevumiem. Bet atcerieties vienu lietu: caur materiālām grūtībām Visums cenšas nodot mums kaut ko svarīgu un kaut ko iemācīt. Neignorējiet viņas padomus: tas palīdzēs ieraudzīt savas kļūdas, tās analizēt, iegūt vērtīgu pieredzi un  doties ceļā uz Fin***u stabilitāti.

Leave a Comment