Laika pārvaldība: numeroloģiskie rituāli dažādiem dzīves gadījumiem

Numeroloģija ir skaitļu izpēte un to ietekme uz mūsu dzīvi. Numeroloģiskie rituāli var palīdzēt pārvaldīt laiku un atšķetināt tā noslēpumus.

Numeroloģija kā skaitļu nozīmes doktrīna ir bijusi veiksmīga vairāk nekā gadsimtu. Ar skaitļu palīdzību jau sen ir noskaidrots cilvēka Likteņa skaitlis un viņa liktenis šajā pasaulē. Bet tikai daži cilvēki zina, ka ar numeroloģijas zināšanu palīdzību jūs varat burtiski pārvaldīt savu laiku.

Ja jūs katastrofāli kavējat vai vienkārši jūtat akūtu laika trūkumu, tad jums jāatkārto sev skaitlis 4. Četri smalkajā plānā ir kvadrāts – stabils pamats jebkuram biznesam. Ar laika trūkumu skaitļa 4 smagā enerģija spēj “piebremzēt” nepielūdzamo minūšu skrējienu un dot jums vērtīgāko lietu dzīvē – laiku.

Ja vajag no kaut kā atbrīvoties, palīgā nāks arī četrinieks: vizualizē, kam tavā dzīvē vajadzētu pazust, un pasaki sev skaitli 44. Divu četrinieku kombinācija rada divu būtības pamatu pārklāšanos, kas ved uz bezgalīgu dalījumu – skaitlis 8 .

Īpaši paveicies skaitlim 13. Lai cik dīvaini tas neizklausītos, numeroloģijā skaitlis 13 nav neveiksmīgs. Gluži pretēji, pēc numerologu domām, 13 noved pie ātras vēlmju piepildīšanas un pozitīva rezultāta saglabāšanas. Vieninieks iemieso spēku un nodomu, sākumu un strauju kustību. Trīs ir iedvesma, enerģija un sapnis. Summā iegūstam četrinieku – spēks un rezultāts. Tāpēc, ja jūs kaut ko ļoti vēlaties, skaitļa 13 atkārtošana var jums palīdzēt.

Skaitlis 20 palīdzēs paātrināt notikumu un palielināt to, ko esat sasniedzis. Divi ir divu pārliecinošu vienību kombinācija, bet 0 ir apburtais loks, kas “apgriež” abu enerģiju un palielina to.

Lasi arī: Autobusa šoferis aizveda zēnu uz nezināmu rajona galu, piezvanīja mammai un teica, ka bērns atrodas tumšā istabā

Lasi arī: Naudas zīmes: 10 lietas, kas vienmēr notiek pirms naudas parādīšanās tavā dzīvē

Negaidītā situācijā, kas prasa ātru un pareizu lēmumu , labs palīgs būs skaitlis 5. Pieci ir iedvesma, spontāna vadība, intuitīva nojauta.

Ja vēlaties attīstīt tādas īpašības kā atjautība un nepatikšanas sajūta, tad  ikdienas meditācija un skaitļa 5 vizualizācija var jums palīdzēt.

Ja nepieciešamas radikālas izmaiņas sava laika sadalījumā, var palīdzēt skaitlis 9. Deviņi ir ideālisma, brīva lidojuma un pārmaiņu simbols jebkurā jomā. Šis skaitlis ir visvairāk vērsts uz pārmaiņām, kas nozīmē, ka tas var palīdzēt jums mainīt savu dzīvi uz labo pusi.

Leave a Comment