Lielā mūža mīlestība? Mīlestības- tās ir divas!

tumblr_l6hvem2yuD1qcmsqko1_1280

Atceries, kā Šarlote no seriāla “Sekss un lielpilsēta” apgalvoja, ka katras sievietes dzīvē ir tikai divas lielās mīlestības?

Vai arī Tu tā domā? Vai tomēr domāšanā esi klasisko uzskatu piekritēja, un Tavs viedoklis ir tāds, ka mīlestība mūžā var būt tikai viena?

Lasi vēl: Saderība mīlestībā pēc abu partneru acu krāsas

 

 

tumblr_mdttfxt7ec1rgi8xvo1_500

 

Britu psihologu viedoklis pilnībā atbilst Šarlotes teiktajam, jo viņi ir pārliecināti, ka cilvēks savā dzīvē izjust īstu mīlestību var tikai divreiz, un te runa iet tieši par īstām un patiesām jūtām nevis iemīlēšanos, kaisli vai pat simpātijām.

Pie tāda secinājuma psihologi ir nonākuši, veicot aptauju, kurā piedalījās divi tūkstoši brīvprātīgo, kas visi kā viens apgalvoja, ka savā dzīvē ir mīlējuši divreiz, pie tam pirmā mīlestība ir bijusi neatbildēta vai arī beigusies ļoti traģ**ki.

 

Lasi vēl: Mīlestības Horo***ps – ko par Tevi stāsta mīlestības planēta Venēra!

 

Vairāk kā 80 % aptaujāto pēc nelaimīgās mīlestības ir stājušies laulībā vai nopietnās attiecībās ar it kā nemīlamu cilvēku, kurš beigās izrādījies mūža otrā lielā mīlestība.

Starp citu, vīrieši savām otrajām pusītēm ir pieķērušies vairāk nekā sievietes, jo 40% vīriešu ir gatavi paciest attiecības, kurās viņi nejūtas labi, sievietes komforta dēļ. Sievietēm mīlestībā svarīgākais ir nevis jūtas pret partneri, bet gan komforts, ko viņš nodrošina un rūpes, ko izrāda.

Leave a Comment