Nagu Vese***a: 5 produkti, kuri ir nepieciešami, lai saglabātu nagus veselus

Nagu Vese***a

Nagu Vese***a: Nagi, mati un āda – ir tie, kas mums liek domāt par to, kas nepieciešams mūsu organismam, vai arī no kā vajadzētu atturēties. Nagu stāvoklis ir atkarīgs no tā, ko mēs ēdam.

Līdz ar to pirms došanās uz skaistumkopšanas saloniem vai arī uz veikalu, lai iegādātos dažāda veida kosmētikas, lai uzlabotu nagu izskatu, mēs iesakām vismaz 2 nedēļas no tā visa atturēties, un izmēģināt 5 īpašus pārtikas produktus, kas uzlabotu jūsu nagu pievilcību.

 

1. Nagu Vese***a: Jūras produkti un veltes

Nagu Vese***a

Speciālisti iesaka lietot uzturā jūras produktus ne retāk kā 3 reizes nedēļā. Tās var būt garneles vai arī tuncis, lasis, krabji, baltā zivs – visi viņi tiek uzskatīti par lieliskiem olbaltumvielu avotiem, ļaujot saglabāt jūsu nagus veselus.

Zivs ir arī iekļauta nepieciešamo produktu sarakstā, lai saglabātu ādas un matu skaistumu.

 

2. Ķirbju sēklas

Nagu Vese***a

Ķirbju sēklas – īstais veselīgo elementu kopums. Kā, piemēram, lielās vitamīna F koncentrācijas liecina par omega-6 un omega-3 taukskābēm, kuras savukārt nepieciešamas priekš jūsu skaistuma.

Lasi arī: 10 veidi, kā padarīt nagus veselīgus un skaistus: uzlabo nagu augšanu ar olīveļļu!

B grupas vitamīni savukārt palīdz nostiprināt matu un nagu struktūras, kā arī paātrināt to augšanas spējas. Ķirbju sēklu eļļa – jaudīgs antioksidants, kas atjauno imūnsistēmu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Leave a Comment