Naudas un karjeras zvaigžņu prognoze nedēļai no 2024. gada 1. aprīļa līdz 7. aprīlim: dramatiska nedēļa, esiet gatavi uz visu!

Zvaigžņu situācija debesīs pastāvīgi mainās, kas pirmām kārtām ietekmē monetāro sfēru. Steidzoties var palaist garām svarīgas nianses, kas pilnībā maina priekšstatu par notiekošo. Bet tas nedraud tiem, kuri ir pieraduši pārbaudīt savu naudas un karjeras zvaigžņu prognozi.

Nākamais aprīlis varētu sākties ar dramatiskiem finanšu un darba apvērsumiem saistībā ar Merkura retrograda sākumu pirmdien, 1. Var būt bieži sastopamas problēmas, kurām nepieciešams tūlītējs risinājums. Biznesa jomā daudzas Zvaigžņu zīmju pārstāvji piedzīvos satricinājumu un neparedzamu pārmaiņu periodu, kad būs ļoti grūti palielināt ienākumus.

Auns

Laika posmā no 1. līdz 7. aprīlim Aunam ir svarīgi neapjukt un nenoslīkt savās bailēs un kompleksos. Galvenā šī perioda grūtība ir tā, ka Auns saņems daudz neuzticamas, nepatiesas informācijas. Ja pēkšņi rodas jautājums par svarīga lēmuma pieņemšanu, viņi var kļūdīties. Zvaigžņu eksperti iesaka izslēgt emocijas, rīkoties maigi un lēni, kā arī atcerēties, ka pašreizējā situācija nebūs ilga, jums tikai nedaudz jāpagaida. Finanšu jomā varat paļauties uz tuvinieku palīdzību.

Vērsis

Retro Merkurs pareģo Vērsim liktenīgus mirkļus. Aprīļa sākums nebūs viegls, taču tas var būt lielu pārmaiņu laiks, pat ja šķiet, ka nekas īpašs nenotiek. Šomēnes vēlams izvērtēt, sākt plānot un kārtējos darbus novest līdz galam. Zvaigznes neiesaka ņemt lielus kredītus. Pirmkārt, tas ir bīstami Merkura retrograda laikā, un, otrkārt, tas neatrisinās jūsu problēmas. Planētas prasa dzīvot atbilstoši saviem līdzekļiem.

Lasi arī: Planētu un zvaigžņu prognoze 2024. gada aprīlim: mēnesis būs diezgan sarežģīts, bet kādam izdosies sasniegt kāroto!

Dvīņi

Zvaigžņu eksperti neiesaka Dvīņiem mainīt darbu vai atvērt jaunu biznesu. Pagaidām labāk pieturēties pie pazīstamiem krastiem un pārvietoties pazīstamā tempā. No 1. aprīļa līdz 7. aprīlim ir svarīgi parūpēties par finansiālās stabilitātes saglabāšanu, atturoties no radikālām izmaiņām, kas, visticamāk, nenesīs vēlamo rezultātu. Vēl labāk ir arī nepirkt neko dārgu.

Vēzis

Merkurs neliks Vēžiem justies droši finanšu sektorā. Visas nedēļas garumā viņš nemitīgi mētāsies ar problēmām, kas līdzīgas tām, kuras bija jāatrisina agrāk. Tas Vēžiem atgādinās staigāšanu pa riņķi, tāpēc zvaigžņu eksperti iesaka paļauties uz Venēras pastiprinātās sestās maņas palīdzību, kā arī meklēt nestandarta pieeju sarežģītām lietām. Kopumā Vēžiem ir visas iespējas izraut finansiālu uzvaru no konkurentu nagiem.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment