Nedēļas zvaigžņu prognoze no 2023.gada 20. -26. martam

Laiks plūst nepielūdzami. Šķiet, ka marts ir tikko sācies, bet jau rit tā trešā desmitgade. Zvaigžņu speciālisti pastāstīja, kā šī nedēļa būs labvēlīga, kā arī kā dažādām zīmēm vajadzētu uzvesties, lai gūtu laimi.

Uzreiz ir vērts teikt, ka šonedēļ spēcīgi būs Venēra, Merkurs, Saturns, kuriem 23. datumā pievienosies arī Plutons. Turklāt, 21. martā mums būs pavasara ekvinokcija – līdzsvarota un labvēlīga diena, viena no enerģētiski spilgtākajām pavasara dienām. 25. martā pasliktināsies arī Marsa stāvoklis, kas var negatīvi ietekmēt mūsu motivāciju, taču tas viens pats nespēs izturēt citas planētas, tāpēc šāda pāreja nekļūs kritiska.

Auns

Aunam šonedēļ ļoti veiksies mīlas lietās. Uz uzvaru fona romantiskajā un mīlas sfērā darbā un biznesā parādīsies jauna motivācija. Ja nedēļas sākumā darba vietā ir kādas nepatikšanas, tad labākās prakses, paņēmieni un padomi palīdzēs ar tām ātrāk tikt galā. Zvaigžņu speciālisti iesaka visiem Auniem atcerēties, ka neatrisināmu problēmu nav, it īpaši tagad, kad planētas ir tik pozitīvi noskaņotas. Speciālisti stingri iesaka Aunam būt uzmanīgākam attiecībās ar cilvēkiem ar smalku garīgo organizāciju. Nav nepieciešams viņus aizvainot un izdarīt spiedienu.

Vērsis

Šo septiņu dienu laikā planētas un zvaigznes palīdzēs Vērsim atrisināt daudzus karmiskos uzdevumus. Šis ir labākais laiks, lai labotu pagātnes kļūdas. Darbā un lietās Vērsim būs nepieciešama pienākuma apziņa. Tagad jūs nevarat pārcelt savus pienākumus uz citiem cilvēkiem un meklēt attaisnojumus nestrādāšanai. Slinkums, izmisums un viltība radīs neatgriezenisku kaitējumu šo cilvēku reputācijai. Saskarsmē ar toksiskiem cilvēkiem vai ienaidniekiem labāk paļauties nevis uz spēku un agresiju, bet gan uz konstruktīvu dialogu. Ir svarīgi atrast kompromisus un mēģināt būt mazāk agresīvam.

Lasi arī: Sieviešu nedēļas zvaigžņu prognoze no 2023. gada 20.- 26. martam

Dvīņi

Laika posmā no 20. līdz 26. martam veiksme sagaida visus Dvīņus, kuri alkst pārmaiņas savā dzīvē. Tas viņus mudinās uz jauniem sasniegumiem un dos drosmi un motivāciju. Vienīgā problēma ir tā, ka diennaktī ir tikai 24 stundas, un patiesībā šajā laikā papildus darbam ir nepieciešams atpūsties, veikt mājas darbus. Lai visu izdarītu, zvaigžņu speciālisti iesaka Dvīņiem izmantot atbilstošas ​​prakses un rituālus. Svarīgi arī neizrādīt vienaldzību pret tuviniekiem un draugiem. Ja kādam būs vajadzīga palīdzība, tā būs jāsniedz.

Vēzis

Zvaigžņu speciālisti iesaka Vēžiem šajās septiņās dienās ievērot likumu: “darbs, pacietība, taktika”. Svarīgi ir smagi strādāt, iemācīties sagaidīt īsto brīdi uzbrukumam, kā arī ievērot iepriekš izvēlēto biznesa darīšanas taktiku. Reverie Cancers būtu jāaizstāj ar atjautību. Jums ir jāpārdomā katrs savs solis gan finanšu, gan mīlas lietās. Vēžu attapība skaidrojama ar spēcīgu intuīciju, kas saasināsies. Ir vērts ieklausīties iekšējā balsī, īpaši, ja ceļā ir problēmas.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment