Sieviešu nedēļas zvaigžņu prognoze no 2023. gada 20.- 26. martam

Iknedēļas sieviešu zvaigžņu prognoze palīdzēs ne tikai pareizi plānot lietas turpmākajām septiņām dienām, bet arī noskaidrot, kam labāk netērēt laiku un pūles. Zvaigžņu speciālisti uzskata, ka šis periods būs ārkārtīgi veiksmīgs.

Sievietēm tuvojas spēka un enerģijas ziedēšanas laiks, jo Venērai pagājušajā nedēļā izdevās nostiprināties Vērša zīmē. Šis būs ļoti labs laiks, lai strādātu pie sevis, pārveidotu savu izskatu, meklētu savu sapņu vīrieti, strādātu, kā arī mēģinātu labot dzīves neveiksmju un likstu enerģētiskos cēloņus. Vienīgais negatīvais ir Marsa vājināšanās, bet sarkanā planēta dažkārt samazina sievietes enerģiju, tāpēc tās vājums ne vienmēr ir bīstams un to var izlīdzināt.

Sieviete Auns

Beidzot daiļā dzimuma Aunas spēs rast risinājumu sarežģītai dzīves situācijai. Tuvojas pats laiks, kad savus spēkus varēs virzīt pareizajā virzienā, un šīs Uguns zīmes sievietes būs motivācijas un spēka pilnas jebkuram sasniegumam. Tagad vēlams atcerēties, kādi nepabeigtie darbi jāpabeidz. Neatliec uz vēlāku laiku to, ko vari darīt tagad. Periods no 20. līdz 26. datumam sniedz Aunam lieliskas iespējas sākt jaunu dzīvi, taču tikai ar nosacījumu, ka pagātnes zīmes nenovērš uzmanību no pašreizējiem mērķiem. Ir pienācis laiks aizmirst pagātnes neveiksmes.

Sieviete Vērsis

Daiļā dzimuma Vērsim nedēļa jāsāk ar  informācijas lauka sakopšanu. Fakts ir tāds, ka tas ir nepieciešams, lai sāktu pieņemt Merkura pozitīvo enerģiju, kas kļuva spēcīgāka pagājušās nedēļas beigās. Zvaigžņu speciālisti iesaka pielikt punktu visam, kas novērš uzmanību no svarīgām lietām: pabeigt svarīgus projektus, pildīt dotos solījumus, sadalīt parādus. Tas arī palīdzēs iemācīties piedot. Tas sniegs skaistajam Vērsim lielāku brīvību. Nedēļa var beigties ar nelielu satraukumu un nelielām ikdienas problēmām, taču nedramatizē: nepatikšanas ātri vien izsīks.

Lasi arī: Venēra Vērsī no 2023. gada 16. marta līdz 10. aprīlim: padoms kā būt aktīvākiem un pievilcīgākiem visiem Zvaigžņu zīmju pārstāvjiem

Sieviete Dvīņi

Nedēļa var būt saspringta, tāpēc daudzas problēmas būs steidzami jārisina. Ja ir kādas ilgstošas ​​nepatikšanas, tad situācija šajās frontēs var manāmi uzlaboties. Plutona laikmeta maiņa šīs Zīmes pārstāvjiem sola jau tuvākajā laikā jaunu ceļu atvēršanu, tāpēc šonedēļ ir vērts demonstrēt Visumam savu neatkarību, ieinteresētību un aktivitāti. Šajā gadījumā lielākā daļa uzņēmumu un darbu iegūs pozitīvu lādiņu, un  melnā josla (ja tāda ir) beigsies veiksmīgi.

Sieviete Vēzis

Daiļā dzimuma vēzim nevajadzētu atņemt sieviešu amuletus, jo ļaundari var turpināt aktīvos uzbrukumus. Nedēļa no 20 līdz 26 ir labs periods šīs Zīmes pārstāvjiem, īpaši, ja pareizi saproti iespēju robežas. Šomēnes Vēžiem ir tiesības paļauties uz to, par ko viņi jau sen ir sapņojuši. Daudzas dzīves prēmijas var būt veiksmes auglis, kas viņus apciemos spēcīgas Venēras un Saturna dēļ. Zvaigžņu speciālisti neiesaka melot citiem, jo ​​tas var izraisīt jaunus skandālus. Neaizēno tik labvēlīgu laiku ar strīdiem.

Turpinājums nākošajā lapā…

loading...

COMMENTS

Leave a Comment