Nedēļas zvaigžņu prognoze no 2023. gada 6. februāra līdz 12. februārim

Planētas un zvaigznes dara mūs laimīgus vai, gluži otrādi, var iebāzt nūjas mūsu riteņu spieķos. Zvaigžņu speciālisti pastāstīja par to, kāds būs nakts spīdekļu noskaņojums šajā laika periodā, kā arī sniedza padomus katrai no mums.

Auns

Auns sāk totālu pārmaiņu periodu enerģijas plūsmās. Saiknei ar Visuma pārpilnības centru būs jāpalielinās, kas nozīmē tikai vienu – labvēlīgi dzīves notikumi notiks daudz biežāk. Ja tomēr nekas neizdodas un rodas kādas problēmas, tas nozīmē tikai vienu – jums ir jāmaina taktika. Nekādu lāstu, nekādu problēmu – tikai taktika izšķirs Auna panākumus šonedēļ.

Vērsis

Vērsim ir labvēlīgs laiks, lai nodarbotos ar garīgām praksēm, mēģinātu iegūt jaunas zināšanas un pieredzi. Var un pat vajag lasīt grāmatas, apmeklēt interesantus pasākumus, skatīties izglītojošus video un filmas. Mīlestības jomā jūs varat mēģināt izslēgt savu racionālismu. Dažkārt pat darbā un biznesā jāsāk sekot jūtām un emocijām, nemaz nerunājot par mīlas sfēru. Šonedēļ var un vajag atpūsties laicīgi, lai izvairītos no pārslodzes. Vērsis spēs ģenerēt daudz noderīgu ideju.

Lasi arī: Nedēļas zvaigžņu prognoze sievietēm no 2023. gada 6. februāra līdz 12. februārim

Dvīņi

Dvīņi, tāpat kā visas pārējās Zodiaka zīmes, šonedēļ pavērs tā saukto dvēseles ceļu. Šoreiz zvaigznes un planētas palīdzēs sava ceļa atrašanas uzdevumu ievērojami atvieglot. Īpaši tas attiecas uz Merkūru, kas sestdien ieies savā draudzīgajā Ūdensvīra zīmē. Nakts gaismekļi aicinās uz drosmi, aktivitāti un arī iedarbinās svarīgus dzīvības mehānismus, kas palīdzēs Dvīņiem apzināties savu vietu šajā pasaulē. Šo cilvēku dzīve mainīsies. Kurā virzienā un cik daudz tas mainīsies, tas ir viņu ziņā.

Vēzis

Vēži laika posmā no 6. līdz 12.februārim nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst par tā saukto Visuma aizstāšanas likumu. Zvaigžņu speciālisti uzskata, ka planētu pašreizējā pozīcija iedarbinās mehānismus, kā mainīt šo cilvēku dzīvi, bet Visums skatīsies uz Vēžu gatavību globālām pārmaiņām. Ir jāatbrīvojas no visa liekā, lai atbrīvotu vietu kaut kam jaunam. Šīs zīmes pārstāvjiem būtu jāiemācās paskatīties uz dzīvi nevis no aizkulisēm, bet gan no skatuves, jo viņi paši to nokārtos, lai gan tas nav īpaši acīmredzami.

loading...

COMMENTS

Leave a Comment