Nedēļas zvaigžņu prognoze sievietēm no 2023. gada 6. februāra līdz 12. februārim

Februāris rit pilnā sparā. Zvaigžņu speciālistu ieteikumi palīdzēs daiļajam dzimumam šo nedēļu pavadīt pēc iespējas veiksmīgāk un produktīvāk.

Kopumā nedēļa būs ļoti labvēlīga, taču piektdien Merkurs un Plutons iezīmēsies ar savienošanos, tāpēc 10.februārī visām zvaigšņu apļa pārstāvēm jābūt ļoti uzmanīgām visos jautājumos. Zvaigžņu speciālisti iesaka visas svarīgās lietas atrisināt līdz piektdienai, pildot visus solījumus un izvairoties no nepārdomātiem izdevumiem. Pašā piektdienā labāk nevienam nedot tukšus solījumus, neriskēt ar finansēm. Citādi darba nedēļa nebeigsies patīkamākajā veidā. Ieteicams nedēļu veltīt cīņai pret  toksisku sieviešu attieksmi.

Auns

Nakts gaismekļi palīdzēs skaistajām Aunu sievietēm atrisināt viņu lielākās aktuālās problēmas. Šobrīd svarīgākais ir nepieļaut Auniem raksturīgas dzīves kļūdas. Tas nodrošinās viņām turpmākus panākumus gandrīz visās dzīves jomās. Iekšējā stāvokļa ziņā nedēļa izvērtīsies patīkama, taču tas nenozīmē, ka jāatmet darbs pie sevis, jo bezdarbība novedīs pie tā, ka var atgriezties akūti pārdzīvojumi. Nav ieteicams steigties ar secinājumiem par cilvēkiem un notikumiem, kā arī nodarboties ar pašdisciplīnu.

Vērsis

Šis ir ļoti labvēlīgs laiks jauna darba meklējumiem, vaļaspriekiem, kā arī jaunām paziņām. Īpaši šajā sakarā ir vērts izcelt 11. un 12. februāri, jo 11. datumā Merkurs ieies viņam labvēlīgajā Ūdensvīra zīmē. Nedēļas nogales piemērotas arī iepirkšanās, ainavu maiņai. Lai šonedēļ un nākamajos pāris mēnešos visi sapņi piepildītos par lielumu ātrāk, zvaigžņu speciālisti iesaka sievietēm Vēršiem sākt ievērot maz zināmos apzināšanās principus, kas var apgriezt viņu dzīvi. Citu padomus labāk īslaicīgi nodot nedzirdīgām ausīm.

Lasi arī: Kā atšķirt vienkāršu melno līniju dzīvē no lāsta un ļaunās acs

Dvīņi

Skaistajām Dvīņu sievietēm šī nedēļa jāvelta saviem mīļajiem. Jūs varat droši nodarboties ar savu veselību, skaistumu, izskata pārveidošanu. Būs noderīgi izmantot tautas skaistumkopšanas receptes, kā arī atpūsties. Šajā laikā vēlams nepārslogot sevi ar darbiem. Ceļā uz vēlamo mērķu sasniegšanu šīs zīmes pārstāvem būs nepieciešams mīļotā vīrieša atbalsts, kā arī mazliet optimisma un pārliecības par sevi. Vislabvēlīgākā diena izrāvienam ir pirmdiena. Venēra ir spēcīga, tāpēc jūs varat sākt strādāt no pirmās dienas.

Vēzis

Nakts gaismekļi šīs Ūdens zīmes sievietēm dos daudzsološas iespējas uzlabot savu dzīvi vai labot nepatīkamo situāciju. Zvaigžņu speciālisti iesaka šim periodam plānot svarīgas lietas un jaunus sākumus, lai ziemas beigās un pavasara sākumā nodrošinātu priecīgas pārmaiņas. Ir ļoti svarīgi katru rītu padarīt labu. Laimīgas dienas pazīmes viņām palīdzēs šajā jautājumā. Ja nesteigsies, tad nedēļa paies bez stresa un nepatīkamiem sarežģījumiem. No Vēžiem tiek prasīts tikai saglabāt mieru un ierasto pieeju biznesam.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment