Neptūna retro fāze no 2023. gada 30. jūnija līdz 5. decembrim: zvaigžņu ekspertu padomi zvaigžņu zīmēm

Lauva

Lauvām retro Neptūna laikā būs nepieciešama neliela līdzjūtība un spēja iejusties citu cilvēku ādā. Tas viņiem būs veiksmes avots, jo šajā laikā daudzi cilvēki izrādīsies bezjūtīgi un nav gatavi kaut ko darīt neieinteresēti. Laipnība būs cenā, bet tikai pozitīviem cilvēkiem. Ja kāds neatdod laipnību par laipnību, Lauvām būs jāpārtrauc sazināties ar šo personu, un pēc iespējas ātrāk. Retro-Neptūna negatīvais spēks nebūs īpaši spēcīgs, turklāt tas pakāpeniski samazināsies. Visbīstamākie būs pirmie divi mēneši – jūlijs un augusts.

Jaunava

Jaunava jūlijā un augustā būs ļoti jūtīga Neptūna dēļ. Viņus būs ļoti viegli sadusmot, likt viņiem uztraukties, raudāt vai zaudēt sirdi. Šajā sakarā zvaigžņu eksperti stingri iesaka biežāk sazināties ar tiem cilvēkiem, kuri sniedz ārkārtīgi pozitīvas emocijas. Tāpat ar lielu varbūtību Jaunavas gaida pārmaiņas dzīvē kopumā. Neptūns var iedarbināt nepieciešamos mehānismus, lai uzsāktu pārmaiņas, no kurām daudzas nebūs no patīkamākajām. Viņiem noteikti noderēs izstrādātāju spēja rīkoties apzināti un rūpīgi.

Svari

Svariem intuīcija gandrīz pilnībā vājināsies jūlijā un augustā. Sākot ar septembri, tas pamazām atjaunosies. Tas nozīmē, ka neapzināta lēmumu pieņemšana vasaras beigās ārkārtīgi negatīvi ietekmēs Svaru dzīvi, viņu noskaņojumu un panākumus darbā, mīlestībā. Labāk ir būt ļoti uzmanīgiem un nesteigties. Arī jūlijā nevajadzētu pārāk bieži doties tālā ceļojumā. Grūtību pārvarēšana būs diezgan liels izaicinājums, taču, ja Svari savu optimismu un labestību spēs paturēt pie sevis, tad viss izdosies.

Skorpions

Zvaigžņu eksperti iesaka Skorpioniem retro-Neptūna periodā mainīt viltību pret atklātību. Nav nepieciešams sasniegt savu mērķi ar manipulācijām un viltu. Pretējā gadījumā jūs varat ļoti sabojāt karmu. Skorpioni var sagaidīt arī atkarību saasināšanos. Ja nododas kaitīgiem ieradumiem, šķēršļu apiešana noteikti kļūs par nepārvaramu uzdevumu. Jums ir jāpaliek stipram gan fiziski, gan garīgi. Pretējā gadījumā viss noies greizi. Retro-Neptūna laiks var šķist apburtais problēmu loks, taču no tā var izkļūt, turklāt ātri.

Strēlnieks

Strēlnieka pašapziņa var dot pēkšņu neveiksmi, un zvaigžņu eksperti nevar precīzi pateikt, kad tas notiks – jūlijā, augustā vai rudenī. Tas var nenotikt vispār, taču nevajadzētu paļauties tikai uz veiksmi. Ir svarīgi strādāt pie pašcieņas stiprināšanas, laba garastāvokļa uzturēšanas. Speciālisti neiesaka pārmērīgi strādāt Neptūna apgrieztās kustības periodā. Tāpat nedod nevienam tukšus solījumus. Šovasar un rudenī attiecības ar cilvēkiem labāk nesabojāt. Tā sekas var būt katastrofālas.

Lasi arī: Naudas Mēness kalendārs 2023. gada jūlijam: uzzini, kurās dienās labāk netērēt, bet kurās dienās var viegli tikt pie papildu ienākumiem

Lasi arī: Fin***u prognoze 2023. gada jūlijam: pats mēneša sākums būs finansiāli grūts, no mēneša vidus, dažiem pat ļoti veiksies

Mežāzis

Mežāžus šīs planētas retrofāzes pašā sākumā var aptvert emocionāla vētra. Šis būs ļoti dīvains laiks, kurā Mežāži var nonākt vājā stāvoklī garastāvokļa svārstību dēļ. Ja nepaliekat mierīgs, tad pat nelielas nepatikšanas dzīvē var radīt lielas dzīves problēmas visās jomās. Tie sakrāsies kā sniega bumba, liekot sevi manīt katru dienu. Viss, kas Mežāžiem ir nepieciešams, lai novērstu šo scenāriju, ir vienkārši mierīgi pieņemt visu, kas notiek.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem, visticamāk, nāksies saskarties ar nepatīkamām domām par pagātni. Negatīva pagātnes nostalģija radīs lielas dzīves nepatikšanas. Arī ūdensvīriem jābūt uzmanīgiem ar savām vēlmēm. Piemēram, ja kāds mēģina viņu nokaitināt vai šķērsot viņu ceļu, jums nevajadzētu nolādēt cilvēku un sākt viņam atriebties. Kamēr Neptūns ir retrogrāds, labāk iemācīties piedot, pat bēdīgi slavenākos neliešus, kurus satiekat savā ceļā. Par to Visums atalgos Ūdensvīru ar panākumiem un veiksmi.

Zivis

Zivīm vasarā gaidāms intelektuālais pagrimums Neptūna dēļ, bet rudenī viss sāks atgriezties ierastajās sliedēs. Arī vasarā Zivis var just spēcīgu garastāvokļa, pašapziņas kritumu. Jums nāksies būt brīvākam pret zaudējumiem un pārāk ilgi uz tiem nekoncentrēties. Ir svarīgi atcerēties, ka jebkura negatīva pieredze, pirmkārt, ir gudrība. Jāvēj ūsās, jāmācās būt apdomīgākam. Lai uzlabotu savu dzīvi vai paliktu virs ūdens, Zivīm jāsāk aizsargāt savus īpašumus un jāiemācās novērtēt savu laiku.

Mēs arī iesakām laika posmā no 30. jūnija līdz 5. decembrim attīstīt ieradumus cilvēkiem, kuriem vienmēr visam ir laiks un kuri vienmēr ir laimīgi. Zvaigžņu eksperti novēl jums veiksmi un panākumus jūsu biznesā.

Leave a Comment