Padomi, ko došu savām nākotnes meitām

Mūsdienu pasaulē būt sievietei ir grūti – vēl grūtāk ir izaudzināt meitu, kura būtu stipra, par sevi pārliecināta sieviete.

Stereotipi, sievietes tēls, kas tiek uzskatīts par ideālu – ja tu neatbilsti visām cilvēku uzstādītajām “normām”, tu praktiski neesi nekas. Tā tiek uzburta mūsdienu pasaule – nereāli standarti, kuriem nevar atbilst gandrīz neviens – un kāpēc gan lai to vispār vajadzētu?

Domājot par nākotni, ir vērts saprast, ko tu vēlētos iemācīt savām nākotnes vai jau esošajām meitām – viņām ir jādod iedvesma, jāpalīdz, jāizskaidro, cik ļoti nav vērts klausīties nereālajos standarots un cik ļoti vērts ir ieklausīties savā sirdsbalsī un kļūt par tādu cilvēku, kurš liek justies pilnvērtīgai un laimīgai.

Lasi vēl: Kā apklusināt savu “iekšējo kritiķi”? Padomi, kas noderēs ikvienam!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu padomus, ko iemācīt savām meitām!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close