Šāds manikīrs jāizveido 50 un 60 gadus vecām sievietēm, lai izskatītos dārgi

Rūpējoties par rokām pēc 50 gadu vecuma, ir īpaši svarīgi saglabāt to jaunības izskatu, jo roku āda bieži noveco ātrāk nekā sejas āda. Regulāras kopšanas procedūras var palīdzēt tās saglabāt koptas un jauneklīgas.

Ja apmeklējums salonā neietilpst jūsu plānos, roku ādas kopšana mājas apstākļos kļūst par nepieciešamību. Nepietiekama roku ādas kopšana, jo īpaši, ja to papildina paviršs manikīrs, var izcelt novecošanās pazīmes.

No kā izvairīties

Daudzas sievietes mūsdienās izskatās jaunākas par saviem gadiem, taču ir daži ierobežojumi. Spilgtas un košas nagu lakas krāsas parasti nav piemērotas nobriedušām dāmām. Nav ieteicami arī pārslogoti manikīra dizaini ar apjomīgiem rotājumiem vai akmeņiem, kas var izskatīties nevietā. Ja jūsu nagi ir vāji un trausli, ir svarīgi pievērst uzmanību to stiprināšanai. Piesardzīgi jālieto mākslīgie nagi vai nagu pieaudzēšana.

Vēlamās nagu formas

Vēlamās nagu formas nobriedušām sievietēm ir ovālas un maigi kvadrātiskas, savukārt smailie nagi izskatās nevietā.

Krāsu izvēle

Izvēloties nagu lakas krāsu, jāatceras daži vienkārši noteikumi:

Izvairieties no spilgtiem un aukstiem toņiem.

Priekšroka jādod siltām un atturīgām krāsām, piemēram, klasiskiem sarkaniem vai rozā toņiem, karameļu vai brūniem toņiem.

Sarkanā toņa izvēle ir atkarīga no jūsu ādas toņa: gaišai ādai ir piemēroti vēsi sarkani toņi, bet ādai ar siltu nokrāsu ieteicami rozā sarkani vai koraļļu toņi.

Lasi vēl: Pat ļoti veca vanna kļūs balta: vienkārši iztīriet to ar šo ekonomisko līdzekli

Dizaina idejas

Izvēloties manikīra dizainu, priekšroka jādod atturīgiem variantiem. Klasiskie manikīra veidi, piemēram, franču vai mēness manikīrs, vienmēr paliek aktuāli. Ģeometriskie raksti piešķir stingrību un stilu. Īpaši nav ieteicams izmantot spīdumus un īpašās uzlīmes vai raibus zīmējumus.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Zeltene grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Leave a Comment