Šajās trīs zodiaka zīmēs dzimušajiem šovasar zvaigznes sola vislielāko iespējamību, ka veiksies mīlestībā

Lielākās izredzes romantiskām attiecībām un mīlestības panākumiem šovasar ir tikai trim Zodiaka zīmēm. Tagad viņu uzdevums ir nepalaist garām šo iespēju un atvērt durvis laimei, kas viņiem klauvē. Galvenais ir patiesi ticēt tam!

Lasi arī: 5 zodiaka zīmes, kuras mīl strīdēties

1. Auns

Jūs uzsākāt šo vasaru ar skumjām domām, ka vientulība ir tavs liktenis. Jūs nolēmāt pārtraukt mēģināt veidot attiecības ar “ne jūsu” cilvēkiem un sākt koncentrēties uz savu karjeru, saviem mīļajiem un piešķirt laiku saviem draugiem. Faktiski šāds lēmums jums dos labu rezultātu. Tagad, kad esat nolēmis kļūt par sevi, nevis mēģināt atstāt iespaidu un pūst miglu acis, jūs piesaistīsiet vairāk cilvēku. Un tev būs daudz romantikas, lai gan tu esi pārliecināts, ka tas ar tevi nekad nenotiks.

2. Vēzis

Jūs joprojām atgūstaties no pagātnes personīgajām neveiksmēm un kļūdām, tāpēc jūs neesat gatavi noslēgt jaunas attiecības tuvākajā nākotnē, bet mīlestībai nerūp pareizais laiks. Tā var nākt tad, kad jūs vismazāk sagaidāt to. Un tas var pilnībā iznīcināt visus jūsu plānus. Pat ja jūs uzskatāt, ka jūsu sirdij ir nepieciešams pārtraukums: piemēram, jums ir nepieciešams veltīt kādu laiku sev, jūs satapsieties ar to, kurš liks jums zaudēt galvu vēlreiz. Sākumā jūs varat kautrēties un izvairīties, bet jums būs liels kārdinājums, lai dotu viņam iespēju. Un tas var būt pareizais lēmums.

Lasi arī: 4 bailes, ka nogalina jūsu izredzes atrast patiesu mīlestību

3. Ūdensvīrs

Jūs esat meklējuši patiesu mīlestību visu savu dzīvi, un dažreiz jums ir neērti, būt vientuļam. Jūs esat noguris no neveiksmīgām attiecībām un iztērējat lielu spēku un enerģiju tām, kas rezultātā ir nevajadzīgas un vieglprātīgas. Bet tagad jūs varat uzelpot ar atvieglojumu, jo kāds ienāks tavā dzīvē, lai jūs uzskatītu, ka ir vērts gaidīt. Šī persona pieliks tādas pašas pūles kā jūs, neļaus attiecībām kļūt vienpusējām. Šī persona redzēs jūsu iekšējo (un ārējo) skaistumu dažu minūšu laikā pēc tikšanās ar jums. Šī persona negribēs piespiest jūs cīnīties par viņa mīlestību vai uzmanību. Viņš būs reāls un patiess.

Avots

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru