Šis palīdzēs kļūt bagātam: miljonārs izteica 4 neizteiktos superbagātnieku noteikumus

Pēc eksperta domām, superbagātie cilvēki mazāk rūpējas par taupīšanu un uzkrājumiem.

Bijusī Volstrītas tirgotāja un finanšu kapitāla fenomena “Your Rich BFF” dibinātāja Viviana Tu, kura savu pirmo miljonu nopelnīja 27 gadu vecumā, izteica 4 nepopulārus noteikumus, kurus ievēro bagātie cilvēki. Lielākā daļa pārējie cilvēki tos neievēro, ziņo CNBC.

Pēc ekspertes teiktā, uzsākot karjeru Volstrītā, viņa saprata, ka superbagātie cilvēki mazāk rūpējas par uzkrājumu veidošanu un taupīšanu, bet vairāk koncentrējas uz investēšanu un savas bagātības palielināšanu. Naudai patīk aprite, un tā ir patiesība. Gudra investēšana ir ceļš uz lielākiem ienākumiem nākotnē.

Lūk, 4 bagātu cilvēku ieradumi, kurus novēroja Viviana Tu, un kurus pati pielietoja praksē.

Neuztraucieties par to, kā atstāt iespaidu uz cilvēkiem. Bagāti cilvēki lielāko daļu savas pirktspējas iegulda aktīvu (lietu, kas laika gaitā nes peļņu), nevis pasīvu (lietu, kas laika gaitā maksā naudu) iegādē. Viņiem ir vienalga, ko jūs par viņiem domājat un vai jūs esat pārsteigts.

Pārpilnības domāšanas veids. Daudziem cilvēkiem ir deficīta domāšanas veids – pastāvīga sajūta, ka “mums nekad nebūs pietiekami daudz naudas, ka mēs esam soli no katastrofas un mums jātaupa katrs cents”. Bagātiem cilvēkiem ir pārpilnības domāšanas veids. Tā kā viņi zina, ka var parūpēties par saviem rēķiniem, viņi neuztraucas. Tas dod viņiem brīvību izlemt, ko viņi vēlas darīt ar savu laiku, nevis koncentrēties tikai uz to, kas viņiem jādara, lai izdzīvotu.

Domājiet ilgtermiņā. Turīgi cilvēki saprot, ka dažkārt ir vajadzīgs laiks, un viņi labprāt pagaida. Viņi ir atliktā apmierinājuma karaļi un karalienes.

Dalieties un mainieties. Bagāti cilvēki domā stratēģiski un raugās nākotnē, viņi saprot, ka, atklāti daloties savās zināšanās, citi cilvēki labprātāk dalīsies ar to, ko zina paši. Tas ir vēl viens vērtīgs valūtas veids.

Izmēģiniet praktizēt šos noteikumus, un jūs būsiet pārsteigti, drīz vien redzot lieliskas izmaiņas jūsu finansiālajā situācijā.

 

 

Leave a Comment