Taro prognoze nedēļai no 2024. gada 25. līdz 31. martam: liktenīgs laiks!

Marta pēdējā nedēļa ir izšķirošs laiks, kad svarīgi izvērtēt, izšķirties par turpmāko attīstības ceļu un gūt pārliecību. Vecākā Arkāna padoms palīdzēs zvaigžņu zīmēm piesaistīt veiksmi un izvairīties no likteņa slazdiem.

“Seku” kāršu izkārtojumi tiek izmantoti jau vairāk nekā gadsimtu, jo, pateicoties precīziem mājieniem, katrs var atrast savu ceļu uz laimi un  piesaistīt dzīvē svarīgus notikumus. Taro eksperti iesaka ieklausīties savā iekšējā balsī, lai labāk izprastu izkritušos izkārtojumus, kā arī salīdzinātu brīdinājumus ar reālajā dzīvē šeit un tagad notiekošo.

Auns

Muļķa arkāns brīdina Aunus, ka viņi var nonākt neviennozīmīgā situācijā. Jūsu iekšējā balss palīdzēs atrast izeju, tāpat kā spēja neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Kārts runā arī par iespējām, kas var radīt jaunus panākumus. Pareizo ceļu uz panākumiem būs vieglāk noteikt, ja lieki neriskēsi.

Kārts “Taisnīgums” mudina šīs plejādes pārstāvjus paļauties uz likuma burtu un prasīt ne mazāk no sevis, kā no apkārtējiem cilvēkiem. Auni var viegli piesaistīt panākumus, ja viņi spēlē godīgi. Arkans sola pozitīvus notikumus tiem, kuri spēj analizēt situāciju un viņus nevada īslaicīgas kaprīzes.

Saskaņā ar Pakārtā cilvēka karti, Aunam nevajadzētu ļauties impulsīvām dēkām, kas var saasināt notiekošo un novest strupceļā. Arkans aicina atteikties no bezjēdzīga darba, virzīt enerģiju sekundāro problēmu risināšanai un netērēt laiku, mēģinot atvērt durvis, kas šobrīd ir nepieejamas.

Vērsis

Priestera arkāns mudina šī zvaigznāja pārstāvjus būt vērīgiem pret detaļām, pareizi noteikt prioritātes un ieklausīties mentoru viedos padomos. Saskaņā ar šo karti, veiksme nāks ātri, ja iesaistīsies radošā darbā un pievērsīsi uzmanību garīgajai attīstībai.

Torņa kārts simbolizē šoku, kas var jūs satraukt. Arkāna padoms ir neļaut emocijām pārņemt varu un neslēpties aiz rozā brillēm. Ir pienācis laiks stāties acīs patiesībai un pieņemt likteņa diktētos nosacījumus. Vērsim palīdzēs spēja sastādīt rīcības plānu pirms tikt galā ar notikušo.

Arkāns “Spriedums” runā par ilgi gaidītajām pārmaiņām, kas palīdzēs Vērsim sasniegt jaunu panākumu līmeni. Saskaņā ar šo karti sarežģīti projekti tuvojas pabeigšanai, par kuriem pienākas cienīga atlīdzība. Godīgums un objektīvs spriedums palīdzēs zvaigznāja pārstāvjiem noturēties uz pjedestāla.

Lasi arī: Ja jūs esat starp šiem Zvaigžņu zīmju pārstāvjiem, tad jums patiesi veiksies 2024. gada aprīlī!

Dvīņi

Imperatora arkāns runā par nepieciešamību uzkrāt spēkus un pārvarēt šķēršļus ceļā uz laimi. Dvīņiem svarīgi martu noslēgt uz pozitīvas nots, prast strādāt komandā un ņemt gudrus padomus. Kārts arī mudina aizpildīt robus zināšanās, lai sasniegtu jaunas veiksmes virsotnes un stiprinātu savu reputāciju.

“Tornis” izkārtojumā ir neizbēgamu izmaiņu kārts, kas var šķist nežēlīga. Patiesībā Dvīņiem uz situāciju būs jāskatās objektīvi, labprātīgi jāatmet ilūzijas un jāizvēlas vienīgais pareizais ceļš. Uzmanības pievēršana savai intuīcijai palīdzēs palikt viena soļa attālumā no uzvaras.

“Augstākās priesterienes” kārts mudina šīs zvaigznes pārstāvjus paļauties uz iekšējo gudrību, nesteidzīgi pieņemt lēmumus un noraidīt nepārbaudītu informāciju. Uzmanības pievēršana priekšnojautām palīdzēs jums vairāk nekā vienu reizi un ļaus jums izvairīties no negatīvas vides.

Vēzis

Šonedēļ Vēžiem ir svarīgi pievērst uzmanību savām priekšnojautas un atrisināt problēmas pašiem. Kārts “Mīļotāji” runā par izvēli, kas jāizdara tuvākajā nākotnē. Laso simbolizē pagaidu atteikšanos no priekšrocībām un ietver aktīvu darbu, lai izveidotu spēcīgu pamatu nākotnes uzvarām.

Virspriesterienes kārts simbolizē atjautību, piesardzību un intuīciju. Šīs īpašības palīdzēs Vēžiem neiekrist likteņa izliktajās lamatās un piesaistīs panākumus. Kārts mudina uzticēties tikai pārbaudītai informācijai un nesteigties aktīvā darbā, ja rodas mazākās šaubas.

Saskaņā ar Pakārtā cilvēka kārti, šī zvaigznāja pārstāvjiem ir svarīgi ieturēt pārtraukumu, lai strādātu pie kļūdām vai aizpildītu nepilnības zināšanās. Arkans aicina ļauties situācijai, ja to nevar atrisināt, un novirzīt enerģiju sekundāru, bet ne mazāk svarīgu uzdevumu risināšanai.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment