TOP 5 sapņu profesijas

shermans-travel-atlantis-paradise-island_596x334

Laikam uz zemes nav tāda cilvēka, kas neaizdomātos par savu darbu, vai tas ir tas īstais vai nav. It īpaši ja tev jāceļas 6 no rīta vai jāiet uz darbu brīvdienās. Bet kādas profesiju pārstāves mēs apskaužam visvairāk? Tāpēc iepazīsties ar TOP 5 sapņu profesijām.

1.Šopingotājs.  

Ideāla profesija sieviešu kārtas pārstāvēm, kuras dievina staigāt pa veikaliem un sekot līdzi modei. Šopingotāja – personīgā stiliste, kas spēj piemeklēt apģērbus, apavus, aksesuārus un kosmētiku. Šai profesijai nav konkrēta darba laika, tiekoties ar klientiem kafejnīcās un restorānos.

2.Kino, teātra un restorānu kritiķe.

Visvairāk savu profesiju mīl kritiķi, viņi nodarbojas ar to, ko dara ikdienā ejot uz restorāniem, kafejnīcām, kinoteātriem un teātriem, kā arī iepazīstas ar jauniem ēdieniem. Pēc iestādes apmeklējuma kritiķis raksta recenzijas un publicē avīzēs un žurnālos.

3.Parfimērs.

Šim profesijas pārstāvim nevar būt alerģija vai hroniskas iesnas. Profesijas pārstāvim ir jābūt labai atmiņai, lai atšķirtu visas smaržas, kā arī jānovērtē smaržu vērtība.

4.Piesēdētājs.

Tas ir cilvēks, kas  līdzīgs psihologam, bet psihologi maksā dārgu naudu, tāpēc Tokijā tika izdomāta šāda profesija. Japāņi ir gatavi 24 stundas apspriest ar tevi dažādas problēmas, par daudz mazāku summu nekā tu iesi pie psihologa.

5.Profesionāls ceļotājs.

Tāda vakances  atrodamas jebkura tūraģentūrā.  Šim profesijas pārstāvim ir jāpārzina viss kas saistīts ar ceļošanu, kā arī jāprot ieteikt saviem klientiem, kur vislabāk aizbraukt atpūsties, kādas viesnīcas izvēlēties, kur iespējams ietaupīt līdzekļus.

Leave a Comment