Tu to visu laiku esi darījis nepareizi – lūk, kā daudz ērtāk pārnēsāt bērna auto sēdeklīti!

Jebkurš vecāks zina, ka bērna auto sēdeklīša pārnēsāšana sagādā ne mazums grūtību, bet šodien tu no tām varēsi atvadīties.

Bieži vien, ja esi atradusi ērtu pozu, kā sēdeklīti turēt, tomēr attopies, ka nevari attaisīt auto durvis. Problēmas ir daudz un dikti, mēs tās varētu tikai uzskaitīt un uzskaitīt, tomēr šī sieviete ir izdomājusi ģeniālu veidu, kas palīdzēs bērnu auto sēdeklīti pārnēsāt pat ļoti ērtā veidā.

Tu pat sajutīsies mazliet slikti, ka iepriekš neko tādu nebiji iedomājusies.

Do you have a baby in a car seat? Would you like to know a way to carry them without hurting your back, shoulder or hips?Watch the video to see how! Let us know if you have any questions!*Update*It has been brought to my attention that one viewer experienced discomfort when attempting this maneuver. I am sorry to hear that and so I wanted to share that due to so many different makes and models of car seats, it is likely that this method won't work for all seats.This was merely an attempt to pass along a creative idea that was shared and works incredibly well for the majority of those who attempt it. I suggest being cleared by your medical professional prior to trying any new regimen if you would like to ensure you are fit to perform actions like the one shown here. We also wanted to share that while car seats are the ideal choice for safety while riding in a car, the top choice for a baby outside of a car would be to hold them or baby-wear instead. There are several resources online if you need suggestions or demonstrations on the proper way to baby-wear. Thank you so much for all of your support! I'm so glad to be able to share this message and provide benefit to so many of you!

Posted by Bridge Family Chiropractic on piektdiena, 2017. gada 28. aprīlis

Lasi vēl: Šī ģimene ēd tikai 3 REIZES nedēļā – kā tas ir iespējams?!

Pārnēsājot auto sēdeklīti šādā veidā, tev nesāpēs pleci un gurni, kā arī ar celi nebūs jāpiepalīdz krēsliņu ievietot mašīnā. Šādā veidā tu savu ķermeni izmantosi pilnīgi citādāk – tas tiešām ir ģeniāls atklājums!

Avots: scarymommy.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close