Vai tev vajadzētu viņam dot otro iespēju? To palīdzēs izdomāt šie 5 jautājumi!

„Mīlestība nozīmē, ka tev nekad nebūs jāsaka, ka kaut ko nožēlo.” Tā apgalvo 1970-to gadu mīlas stāsta citāts. Bet vai šis slavenais citāts ir pareizs? 

Vai tas bija pareizs tad? Bet, kas ir vēl svarīgāk, vai tas ir pareizs tagad?

Svarīgi ir kārtīgi izlemt, pirms saej atkal kopā ar cilvēku, ar kuru iepriekš attiecības jau ir izjukušas. Tev ir jāzina, vai tu vispār esi gatava un vai atkal neiekritīsi tajā pašā bedrē.

Konstanta ir tikai viena detaļa: kad runa ir par krāpšanu, ir grūti aizmirst un piedod. Dažkārt attiecības ir ciešas un stabilas un neuzticība tiek piedota. Citās reizēs, tas ir tikai drūpošas savienības vēstnesis. Kā to noteikt?

Lūk arī pieci galvenie jautājumi, kas jāapsver, domājot, vai tavs bijušais partneris ir pietiekoši mainījies, lai apsvērtu otrās iespējas došanu:

Ko tavs bijušais darīja pēdējā gada laikā?

Lai šis cilvēks tik tiešām mainītos, ir  nepieciešams vismaz viens gads. Pus gads? Nē. Lai kāds patiesi spētu mainīt savu dzīvi, nepieciešami vismaz 12 mēneši.

Vai šim cilvēkam ir bijis darbs 12 mēnešus? Vai viņš ir attiecies no alkohola un narkotikām 12 mēnešus? Vai viņš ir attiecies satikties savu bijušo draudzeni 12 mēnešus? Īstām pārmaiņām nepieciešama apņēmība un laiks.

Vai šis cilvēks ir paudis nožēlu?

Kāds, kurš tik tiešām nožēlo izdarīto, lūgs, lai tu piedod viņa kretīnisma periodu. Bet tas ir tikai sākums.

Nožēla redzama indivīda rīcībā. Ja problēma ir bijusi finansiālā atbalsta sniegšanā attiecībās ( viņam nav bijis darbs, viņš nav maksājis par īri vai komunālajiem pakalpojumiem, utml.), tad nožēla nozīmē to, ka viņš izprot tavas finansiālās obligācijas, pārliecinoties, ka viņš pats var apmaksāt vajadzīgo- bez tavas atgādināšanas.

Vai viņš ir mainījis savu vidi?

Ja kāds patiesi vēlas mainīt savu dzīvi, tad kaut kas patiešām ir jādara. Pat tad, ja apmeklē AA vai NA, sociālā grupa var sabotēt tavus pūliņus.

Pāriešana uz jaunu dzīvesveidu nozīmē to, ka tev nepieciešami cilvēki, kas tevi un tavas pūles atbalstīs. Iespējams, ka tev vienkārši ir nepieciešami draugi. Papildus tev jāturas pa gabalu no toksiskiem draugiem un kārdinājumiem. Tas iespējams, dzīvojot kopā ar draugiem vai cilvēkiem, kuri atbalsta tavu lēmumu, vai vienkārši jāatsakās no draugiem, kuri tevi attur no progresa.

Lasi vēl: Gribi veidot attiecības, veido tās ar ŠIEM Zodiaka zīmju pārstāvjiem!

Iespējams, tas nozīmē, ka tev jāatrod jauns darbs.

Vai viņu pieeja attiecībām šoreiz ir savādāka?

Mūsu ķermeņi pilnībā atjauno visas šūnas septiņu gadu laikā. Tas nozīmē, ka septiņu gadu laikā tu kļūsti par pilnīgi jaunu cilvēku.

Vai tavs bijušais novērtē izaugsmi un pārmaiņas, ko esat pārdzīvojuši savā dzīvē? It īpaši pēc spēli mainošās krāpšanas? Vai viņš saprot, ka viņam jāspēj mainīt sava attieksme, jo mainījusies pati spēle? Pēc atlabšanas no neuzticības jūs droši vien vēlaties atšķirīgas lietas. Un vai viņš ir gatavs doties ar tevi pa šo ceļu?

Vai šoreiz viņš definē attiecību mērķi/-us?

Kad citu cilvēku mērķu uzzināšana kļuvusi par tabu tēmu? Īsts vīrietis, īsts džentlmenis, zina, ko viņš vēlas. Dāma vienmēr to zina. Tādēļ, nekautrējies, bet pajautā. Ko viņš vēlas? Ko viņš sagaida no jūsu attiecībām?

Ja šis cilvēks būs godīgs, viņa mērķis saskanēs ar tavējo. Nav slikti atbildēt godīgi. Ja viņš atbild, sakot, „Es vēlos vēl vienu iespēju, lai iepazītu tevi un uzlabotu mūsu attiecības,” tā ir godīga atbilde. Un, ja vēlies saistības, uzticību un nākotnē arī saderināšanos un laulības, tad nekautrējies pajautāt! Tu šai personai dod otru iespēju. Padari skaidru to, ko vēlies sagaidīt!

Avots: www.yourtango.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru