Vārītu olu diēta – 14 dienās zaudē līdz pat 10 kg liekā svara!

olu diēta

Ja vēlies ātri tikt vaļā no liekajiem kilogramiem, olu diēta ir ideāls risinājums. Tās sastāvā ir vārītas olas, citrusaugļi un dārzeņi, un tā palīdz paātrināt gremošanas procesu un sadedzināt taukus.

Izvēloties šo diētu, Tev nebūs visu laiku jācieš no izsalkuma, taču tās ietvaros ir jādzer daudz ūdens, lai nodrošinātu organisma hidratāciju, uzturvielu uzņemšanu un detoksikāciju. Pietiek ar astoņām ūdens glāzēm dienā.

Lasi vēl: Brīnumskrubis” zarnām – attīra organismu un palīdz atbrīvoties līdz pat 11 kg mēnesī

Ja Tevi nepārtraukti māc izsalkums, tad, iespējams, tas ir ūdens trūkuma dēļ. Dzer vairāk ūdens un jutīsies labāk, būs vairāk enerģijas un tik ļoti negribēsies ēst. Ja Tu ēd arī vienkārši aiz garlaicības, tad ūdens mazinās apetīti.

Šis uztura režīms ir pavisam vienkāršs. Galvenais – neēd ātrās uzkodas, saldumus un burgerus, kā arī ierobežo cukura, sāls, saldināto dzērienu un alkohola daudzumu savā uzturā. Tad 14 dienu laikā varēsi zaudēt līdz pat 10 kg, un svars neatgriezīsies!

Protams, ir arī daudzi citi risinājumi, kurus var izmantot svara nomešanai, un tos esam apkopojuši daudzos rakstos savā portālā, tomēr, ja esi izlēmusi/is ka tieši olu diēta ir labākais risinājums, šķir raksta otru lapu.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kā tikai divu nedēļu laikā zaudēt līdz pat 10 kg liekā svara

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru