Vitamīni nagiem: 6 paši labākie un vērtīgākie vitamīni nagu Vese***ai

Vitamīni nagiem

Vitamīni nagiem ir ļoti svarīgi, lai koptas sievietes rokas būtu pilnīgas. Rokas ir tāds pats skaistuma rādītājs, kā gari, biezi mati, gluda āda un veselīgs ārējais izskats.

Tieši tādēļ nagiem nepieciešama rūpīga kopšana, tomēr ne visas problēmas var atrisināt salonā pie speciālista.

Kā zināms, mūsu organismā viss ir savstarpēji saistīts, tādēļ, ja tajā trūkst jebkādi vitamīni, nereti no tā cieš nagi, tie kļūst trauslāki, sāk slāņoties un izkalst.

Skaistumkopšanas servisa portāla Intensa.pro redakcija pastāstīs par to, kādi vitamīni mūsu nagiem ir pastāvīgi nepieciešami, un kā konkrēti tie var palīdzēt?

 

Vitamīni trausliem nagiem

Ja jums ir trausli un sausi nagi, bet nagu plāksnītes malas sabiezējušas, tas nozīmē, ka organismam trūkst A vitamīns (retinols un retinola acetāts), kas atbild par līdzeniem nagiem un novērš to lūšanu, kā arī E vitamīna (tokoferola) trūkums, kādēļ nagi ātri kļūst sausi, zaudē spīdumu, slikti aug, sāk slāņoties un lūst.

Lasi arī: Nagu Vese***a: 5 produkti, kuri ir nepieciešami, lai saglabātu nagus veselus

Aptiekā iegādāto A vitamīnu var lietot tikai saskaņā ar ārsta rekomendācijām, jo liekais vitamīna daudzums organismam var nopietni kaitēt.

Kas attiecas uz E vitamīnu pārtikas produktos un uztura bagātinātājos, var iegādāties roku krēmu vai augu eļļas ar E vitamīnu, un divas trīs reizes dienā ar šiem līdzekļiem sasmērēt nagu plāksnīti un ādu ap nagiem.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment