Zvaigžņu prognoze 2022. gada decembrim – esiet gatavi!

Ir pienācis laiks pēdējo reizi pāršķirt kalendāru šogad. Zvaigžņu pētnieki pastāstīja, kāds būs šis decembris, kā arī sniedza noderīgus ieteikumus katram no mums, kā pareizi nodzīvot mēnesi.

Decembris būs laiks, kad daudzi no mums varēs saprast, ko viņi vēlas no dzīves. Zvaigznes un planētas ir mūsu pusē, tāpēc mums ir jāpārvar šaubas un bailes. Speciālisti uzskata, ka šis būs ļoti labs laiks, lai atvadītos no pagātnes. Ir ļoti svarīgi atbrīvoties no negatīvām domām, lai kļūtu laimīgāki. Šajā ziņā zvaigznes un planētas būs diezgan noderīgas. Tās centīsies jums un man palīdzēt atbrīvot mūsu prātus no visa nevajadzīgā.

Auns

Aunam būs nepieciešama spēcīga enerģija, jo decembrī viņus sagaida pārāk daudz rūpju un sīku nepatikšanu, kas ik pa brīdim viņus satrauks. Nevajag uzskatīt, ka tuvojas melnā līnija, jo tas tā nebūs. Negatīvas un satrauktas domas tikai pasliktinās situāciju. Var būt neplānotas izmaiņas darbā un lietās, un jebkurā dienā. Zvaigžņu pētnieki iesaka izkļūt pašiem no problēmām un nelūgt palīdzību cilvēkiem, ar kuriem ir ļoti grūti atrast kopīgu valodu. Viņi var nekavējoties pieprasīt atgriest šo pakalpojumu.

Vērsis

Vērsi decembrī var sagaidīt mājsaimniecības darbus, tāpat kā visus citus cilvēkus, taču atšķirībā no viņiem Vērsim ar tiem būs jātiek galā vienam. Mēģinājumi šīs lietas deleģēt kādam no tuviniekiem uzreiz radīs problēmas, strīdus un aizvainojumus. Tā jūs variet viegli sabojāt visas Jaungada brīvdienas. Jābauda mazi prieki un nevajag censties sagaidīt Jauno gadu ātrāk. Zvaigžņu pētnieki stingri iesaka Vērsim pēc iespējas ātrāk pabeigt visas iepriekš iesāktās lietas un attīstīt pozitīvu domāšanu, lai agri sāktu gatavoties svētkiem.

Dvīņi

Dvīņi decembrī varēs mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Tas būs iespēju laiks un laiks, kad rodas ticība sev, ticība pozitīvismam un labestībai. Šīs zīmes pārstāvji atbrīvosies no bailēm, kaitīgiem ieradumiem, ja, protams, to vēlēsies. Mēneša sākumā Jupiters jau virzīsies uz priekšu, kas ļaus izjust neviltotu baudu no vienkāršas cilvēciskas komunikācijas. Šis mēnesis būs labs ikdienas rūpēm un darbam, bet arī garīgām praksēm, gaišiem sapņiem un fizisko vingrinājumu cikla sākumam.

Vēzis

Vēži decembrī varēs atklāt slēptās enerģijas problēmas. Šis būs laiks, kad vajadzēs ieklausīties savā ķermenī un zemapziņā. Šo cilvēku iekšējā pasaule būs piepildīta ar īpašu spēku. Viņi varēs saprast, uz ko viņi tiecas un ko vēlas. Galvenais zvaigžņu pētnieku padoms decembrim, Vēžiem ir iemācīties piedot aizvainojumus. Lai 2023. gadu sagaidītu labā noskaņojumā, ir svarīgi sadziedēt vecas brūces. Neptūns, atbrīvojoties no retrograda, palīdzēs Vēžiem pieņemt spontānus lēmumus. Dažās situācijās viņiem būs jādomā ātri.

Lauva

Burvju frāzes katrai dienai palīdzēs piesaistīt Lauvām laimi. Ar viņu palīdzību viņi kļūs laimīgāki. Lauvām ir jāparāda arī apkārtējiem cilvēkiem, ka viņi ir gatavi dalīties ar viņiem pozitīvās emocijās. Dažu cilvēku piesardzība var mudināt Lauvu rīkoties tāpat. Zvaigžņu pētnieki iesaka nesekot citu piemēram, jo ​​decembrī svarīgi ir domāt ar savu galvu. Diemžēl cilvēki Lauvām gada beigās neko labu neiemācīs. Taču Lauvas var kļūt neatkarīgākas un daudz pārliecinātākas par sevi.

Jaunava

Jaunavas, būdamas viena no  gudrākajām zodiaka zīmēm, zina, kā pieņemt pareizos lēmumus. Decembrī šī prasme lieti noderēs, jo būs daudz sarežģītu situāciju, kurās Jaunavas saskarsies ar dilemmām. Ir svarīgi paļauties uz personīgo pieredzi un nekādā gadījumā nedalīties savos plānos ne ar vienu. Gudrība ir spēja paturēt noslēpumā noderīgu informāciju. Pirms Jaungada brīvdienām remontu labāk nesākt. Janvārī tas prasīs daudz laika un pūļu. Zvaigžņu pētnieki iesaka Jaunavām neiziet no savas komforta zonas, lai nezaudētu svētku noskaņojumu.

Svari

Svariem ir ideāls laiks karmas uzlabošanai. Decembrī pēc iespējas biežāk jādara labi darbi, lai Visums to pamana un sāktu palīdzēt garastāvokļa uzlabošanā. Ja kādam no radiem vai draugiem šobrīd ļoti nepieciešama palīdzība, Svariem labāk nesēdēt dīkā. Jums ir jāpalīdz, kā vien varat. Cēlums un laipnība tagad ir cieņā, it īpaši, kamēr Merkurs un Venēra atrodas Mežāža zīmē. Šīs divas planētas padarīs pasauli aukstāku un cilvēkus nezinošus. Svaru uzdevums ir pretoties šai tendencei.

Lasi arī: Ekstrasenss lika šo lietu nolikt zem gultas, lai melnā līnija dzīvē beigtos

Skorpions

Skorpioniem pirms Jaunā gada sagaidīšanas noteikti jāpadara mājās tīrāka un harmoniskāka enerģija. Tas ir obligāts nosacījums visiem cilvēkiem kopumā, taču Skorpioniem tas jādara daudz atbildīgāk un pēc iespējas agrāk. Viņiem tīrs un ērts mājoklis būs spēka vieta gada pēdējā mēnesī. Tas izraisīs spēcīgu veiksmes pieaugumu un labu garastāvokli. Skorpioni spēs sasniegt jaunu garīgo līmeni, un mājas kārtība palīdzēs uzturēt labu garastāvokli un atbalstīs šos cilvēkus viņu centienos kļūt labākiem.

Strēlnieks

Strēlniekiem zvaigžņu pētnieki stingri iesaka izvairīties no vairāku uzdevumu veikšanas decembrī. Nav nepieciešams visu uzņemties un steigties ar lēmumu pieņemšanu. Divu veidu ietekme uz zemapziņu, kā arī komunikācija ar patīkamiem cilvēkiem palīdzēs Strēlniekiem uzlabot savu dzīvi un pašsajūtu. Pat vismazākos strīdus un nesaskaņas ar citiem vislabāk ir novērst pēc iespējas ātrāk. Negatīvā noskaņojumā jaunā gada tikšanās būs maksimāli nepatīkama. Ir svarīgi atstāt visas sūdzības pagātnē un noskaņoties uz pozitīvu vilni. Tas ir vienīgais veids, kā nest veiksmi.

Mežāzis

Mežāžiem gaidāms ārkārtīgi nestabils mēnesis, kurā nemitīgi mainīsies viņu iekšējais stāvoklis. Negatīvos brīžos labāk izmantot vienkāršus veidus, kā uzmundrināt sevi. Sevis uzmundrināšana, izglābs Mežāžus no izmisuma. Pašreizējo planētu stāvokli nevar nosaukt par labu, taču līdz decembra beigām spēku pieņems Neptūns un Jupiters, kas sāks jaunu dzīvi. Decembra sākums nebūs tas paredzamākais un vienkāršākais, taču, sākot ar mēneša trešo dekādi, sāksies strauja un visaptveroša dzīves uzlabošanās.

Ūdensvīrs

Decembrī zvaigžņu pētnieki ļoti iesaka Ūdensvīram retāk sazināties ar  konservatīviem cilvēkiem. Šādi cilvēki bremzēs radošo izaugsmi un pastāvīgi kritizēs Ūdensvīrus par viņu nestandarta risinājumiem darbā un mīlestībā. Neskatoties uz to, starp konservatīviem un stereotipiskiem cilvēkiem būs daudz, kuru domas un padomi būs ļoti iedarbīgi un noderīgi. Tas ir smalks mājiens, ka nevajadzētu pilnībā nogriezt visas saites. Dodiet iespēju ikvienam, kurš to ir pelnījis. Daži piesardzīgi cilvēki izrādīsies diezgan noderīgi.

Zivis

Zivis gadu noslēgs uz pozitīva viļņa. Veiksme ies viņiem līdzās. Vissvarīgākais ir neaizmirst par savu veselību. Tikai ar labu veselību šie cilvēki varēs uzrādīt vislabākos rezultātus biznesā un darbā. Elpošanas vingrinājumi būs ļoti noderīgi, jo tie dos Zivīm spēku. Zivis, visticamāk, mainīsies no galvas līdz astei, tāpēc decembris būs jaunu sasniegumu un panākumu mēnesis. Zivis uzvarēs pat vissarežģītākajās situācijās.

COMMENTS

Leave a Comment