Zvaigžņu prognoze 2023. gada janvārim

Jaunā gada pirmais mēnesis ir laiks, kad esam ambīciju, vēlmju, optimisma pilni. Tas ir labi, jo tikai ar šādu komplektu parasti ir iespējams sasniegt jaunas virsotnes dzīvē. Zvaigžņu pētnieki stāstīja, kā janvārī uzvesties, lai piesaistītu vairāk veiksmes.

Pats pirmais un vissvarīgākais janvāra noteikums ir nekad nebūt slinkam. Janvārī daudzi atpūšas un domā, ka veiksme un laime nāks pie viņiem, taču tā nav. Ir ļoti svarīgi atbrīvoties no slinkuma un ātri. Svarīgi padomi jums palīdzēs šajā jautājumā. Ja pārstāsi atlikt dzīvi uz rītdienu, tā krasi mainīsies, jo šomēnes būs daudz pozitīvu notikumu, tostarp no retrograda stāvokļa atbrīvosies uzreiz trim planētām: Merkurs, Marss un Urāns.

Auns

Auniem zvaigžņu pētnieki iesaka rīkoties aktīvāk 2023. gada janvārī. Viņu ceļā var rasties grūtības un ne tie patīkamākie cilvēki, tāpēc uz plaukstas locītavas vēlams izmantot melnu pavedienu  – spēcīgu amuletu pret visām problēmām.

Tāpat Aunam būs nepieciešama disciplīna, jo šis būs ideāls laiks cīņai ar kaitīgajiem ieradumiem. Vēl jāpiestrādā vairāk, jo janvārī ir iespēja pārvarēt visas grūtības biznesā un kļūt bagātākam. Mēneša beigās gaidāmi patīkami pārsteigumi, turklāt uzreiz visās dzīves jomās.

Vērsis

Cilvēka čakras jaunā gada sākumā vienmēr ir aktīvākas un darbojas labāk nekā parasti. Tas ir saistīts ar labu garastāvokli un pārmaiņām aurā. Vērsis sevī sajutīs pozitivitātes spēku.

Šis būs lielisks periods darbam, mājas projektiem, romantikai. Svarīgi koncentrēties uz lietām, kas steidzami jāpabeidz, kā arī uzsākt ko jaunu. Janvāris šķiet radīts, lai spertu pirmo soli pretim sapnim, īpaši šoreiz – kad trīs planētas pārstāj būt retrogradas, it kā Vērsim un citu zīmju cilvēkiem sacīdams: “Uz priekšu, rīkojieties.”

Dvīņi

Dvīņiem sākumā būs daudz sarežģītu situāciju Merkura retrograda dēļ, kas šādā stāvoklī saglabāsies līdz 17. datumam. Vienkāršas elpošanas prakses palīdzēs šīs zīmes cilvēkiem nomierināties grūtos brīžos.

Sarežģītās situācijās darbā un biznesā zvaigžņu pētnieki iesaka Dvīņiem paļauties uz sesto sajūtu, bet to darīt tikai tad, kad nav loģiska risinājuma vai tas nav atrodams. Problēmu katalizators cilvēkiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, būs steiga. Jums ir jāpaliek mērenam un pārdomātam.

Lasi arī: 4 zvaigžņu zīmju pārstāvji, kas kļūs bagāti 2023. gada janvārī

Vēži

Vēžiem planētu ne pārāk veiksmīgā stāvokļa dēļ 2023. gada sākumā var šķist, ka viss lido bezdibenī. Pasaule viņiem šķitīs pelēka un blāva, bet tā nav. Jums ir jāizdzīvo šis pēc Jaungada blūzs, atbrīvojoties no nožēlas.

Vēži var arī pieņemt pozitīvu attieksmi. Vēl labāk, cik bieži vien iespējams, sazināties ar cilvēkiem, kuri prot atrast pārsvarā pozitīvos aspektus visā notiekošajā. Jāmēģina domāt par perspektīvām, plānot lietas nākotnei, sapņot. Šis ir laiks, kad varat pavadīt laiku, palīdzot mīļajiem un dvēseles radiniekiem.

Turpinājums nākošajā lapā…

loading...

COMMENTS

Leave a Comment